TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alsof er nog niet genoeg te doen is op het landgoed, organiseert Kasteelvrouwe Emmy een expositie in de grote schuur bij haar Château de Chauvaux. Het is haar eerste grote evenement. Om een goed draaiboek te kunnen maken, gaat Emmy Postma te rade bij collega-kasteeleigenaren die ook van alles in en om hun kasteel organiseren.
Na vijf maanden komt Rutger vanuit Nederland weer eens naar Frankrijk om Emmy en een aantal kennissen te helpen met klussen. Vooral in de tuin is er genoeg te doen. Als bedankje wordt het gezelschap getrakteerd op een uitje naar een oude watermolen.
Rutger gaat weer terug naar Nederland. Emmy rijdt met hem mee, want ze wil een aantal Nederlandse kunstenaars spreken die geïnteresseerd zijn om op haar landgoed te exposeren.
Deze tweede aflevering van Kasteelvrouwe Emmy is op zondag 20 augustus om 22:00 uur te zien bij MAX op NPO1.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025