TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kunnen of willen vrouwen geen borstvoeding geven, dan is er gelukkig nog altijd poedermelk. Maar daar is iets geks mee aan de hand, ontdekken de presentatoren van Keuringsdienst van Waarde. Het huismerk is euro's goedkoper dan een A-merk, terwijl beide dezelfde ingrediënten bevatten. Logisch, want de samenstelling in poedermelk is wettelijk vastgelegd. Wat is dan het verschil tussen al die flesvoeding?
Terwijl Ersin Kiris in de fabriek ziet hoe het product gemaakt wordt, gaat Marijn Frank langs bij een lactatiekundige. Deze expert op het gebied van borstvoeding vertelt iets waar Franks oren van staan te klapperen. Het blijkt dat er een hele marketingmachine achter flesvoeding zit. Fabrikanten spelen in op de emoties van onzekere ouders.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters