TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2008 zorgde Keuringsdienst van Waarde voor ophef met een aflevering over analoogkaas. In deze gouwe ouwe bleek dat de kaas op supermarktpizza en lasagne vaak geen echte kaas is, maar iets wat wordt gemaakt van palmolie. Producenten beloofden beterschap, maar in een opvolgaflevering uit 2010 bleek er weinig veranderd.
Ook in 2025 is het nog vaag wat de fabrikanten van supermarktpizza's onder kaas verstaan. Keuringsdienst van Waarde kijkt ditmaal specifiek naar quattro formaggi: pizza's met vier verschillende soorten kaas, traditioneel mozzarella, gorgonzola, parmezaan en fontina.
Dat er ook Nederlandse klassiekers als edammer en gouda op de pizza's zit is niet verwonderlijk, maar fromarella, regato en andere fantasienamen maken de redactie achterdochtig.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde zie je op maandag 24 maart 2025 vanaf 21:25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo