TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2008 zorgde Keuringsdienst van Waarde voor ophef met een aflevering over analoogkaas. In deze gouwe ouwe bleek dat de kaas op supermarktpizza en lasagne vaak geen echte kaas is, maar iets wat wordt gemaakt van palmolie. Producenten beloofden beterschap, maar in een opvolgaflevering uit 2010 bleek er weinig veranderd.
Ook in 2025 is het nog vaag wat de fabrikanten van supermarktpizza's onder kaas verstaan. Keuringsdienst van Waarde kijkt ditmaal specifiek naar quattro formaggi: pizza's met vier verschillende soorten kaas, traditioneel mozzarella, gorgonzola, parmezaan en fontina.
Dat er ook Nederlandse klassiekers als edammer en gouda op de pizza's zit is niet verwonderlijk, maar fromarella, regato en andere fantasienamen maken de redactie achterdochtig.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde zie je op maandag 24 maart 2025 vanaf 21:25 uur bij KRO-NCRV op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen van De Augurkenkoning nog twijfelachtig
09:09MAFS-Stefan zet een mooie stap in de liefde
08:34De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland