TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pasta: een echt Italiaans product waar Nederlanders gek op zijn. In een gemiddeld gezin legt de aardappel het af tegen pasta en Italiaanse restaurants zijn mateloos populair; één op de tien restaurants in Nederland is Italiaans.
Toch weten de meeste mensen er maar weinig vanaf. Het begint al met het kiezen van een soort in de supermarkt. Er is keuze tussen verse en gedroogde pasta, tussen de varianten met en zonder ei. En vergeet niet alle vormen die er zijn: spaghetti, farfalle, fusilli, penne enzovoorts.
Daar houdt het nog niet op, want ook in de prijs en kooktijden zitten vaak grote verschillen. Keuringsdienst van Waarde zoekt uit hoe dat allemaal kan. Daarbij ontdekken ze ook dat pasta in de winkels niet altijd zo Italiaans is als veel mensen denken.
Partnerbijdrage
Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4
16:05Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen
14:05De TV van gisteren: Even tot Hier gooit hoge ogen met oud-Songfestivaldeelnemer Daði Freyr