TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pasta: een echt Italiaans product waar Nederlanders gek op zijn. In een gemiddeld gezin legt de aardappel het af tegen pasta en Italiaanse restaurants zijn mateloos populair; één op de tien restaurants in Nederland is Italiaans.
Toch weten de meeste mensen er maar weinig vanaf. Het begint al met het kiezen van een soort in de supermarkt. Er is keuze tussen verse en gedroogde pasta, tussen de varianten met en zonder ei. En vergeet niet alle vormen die er zijn: spaghetti, farfalle, fusilli, penne enzovoorts.
Daar houdt het nog niet op, want ook in de prijs en kooktijden zitten vaak grote verschillen. Keuringsdienst van Waarde zoekt uit hoe dat allemaal kan. Daarbij ontdekken ze ook dat pasta in de winkels niet altijd zo Italiaans is als veel mensen denken.
Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer
08:50De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'