TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pasta: een echt Italiaans product waar Nederlanders gek op zijn. In een gemiddeld gezin legt de aardappel het af tegen pasta en Italiaanse restaurants zijn mateloos populair; één op de tien restaurants in Nederland is Italiaans.
Toch weten de meeste mensen er maar weinig vanaf. Het begint al met het kiezen van een soort in de supermarkt. Er is keuze tussen verse en gedroogde pasta, tussen de varianten met en zonder ei. En vergeet niet alle vormen die er zijn: spaghetti, farfalle, fusilli, penne enzovoorts.
Daar houdt het nog niet op, want ook in de prijs en kooktijden zitten vaak grote verschillen. Keuringsdienst van Waarde zoekt uit hoe dat allemaal kan. Daarbij ontdekken ze ook dat pasta in de winkels niet altijd zo Italiaans is als veel mensen denken.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas
10:46StukTV kondigt nieuwe reeks van Het Jachtseizoen: Most Wanted aan