TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen perzik is zo zoet als de wilde perzik, geen abrikoos smaakt zo verfijnd als de wilde abrikoos en geen bosbes heeft zo’n een subtiel zuurtje als de wilde bosbes. Maar moet je echt de wildernis in om te kunnen genieten van wild fruit? Welnee, wie wil wildplukken kan de laarzen thuislaten, want de schappen van de supermarkten liggen tegenwoordig vol met wild fruit. Van wilde bessen tot wilde bramen en van wilde perziken tot wilde abrikozen.
Keuringsdienst van Waarde vraagt zich af hoe wild dit fruit eigenlijk is. Wanneer mag een perzik een wilde perzik heten? Verslaggevers Marijn Frank en Pieter Hulst zoeken uit en gaan langs bij fruittelers. Ersin Kiris en Stefan Stasse trekken de wildernis om echte wilde vruchten te plukken én te proeven.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 18 november 2024 om 21:40 uur te zien op NPO 1.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend