TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen perzik is zo zoet als de wilde perzik, geen abrikoos smaakt zo verfijnd als de wilde abrikoos en geen bosbes heeft zo’n een subtiel zuurtje als de wilde bosbes. Maar moet je echt de wildernis in om te kunnen genieten van wild fruit? Welnee, wie wil wildplukken kan de laarzen thuislaten, want de schappen van de supermarkten liggen tegenwoordig vol met wild fruit. Van wilde bessen tot wilde bramen en van wilde perziken tot wilde abrikozen.
Keuringsdienst van Waarde vraagt zich af hoe wild dit fruit eigenlijk is. Wanneer mag een perzik een wilde perzik heten? Verslaggevers Marijn Frank en Pieter Hulst zoeken uit en gaan langs bij fruittelers. Ersin Kiris en Stefan Stasse trekken de wildernis om echte wilde vruchten te plukken én te proeven.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 18 november 2024 om 21:40 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in