TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders eten gezamenlijk zo’n 385 miljoen kilo vis per jaar. Zalm belandt het vaakst op het bord. In de top 10 van meest gegeten vissoorten staat deze soort met stip op nummer 1, zo weet de Keuringsdienst van Waarde. Niet verwonderlijk, want zalm is op veel manieren te eten; rauw, gekookt, gebakken, gestoomd of gerookt. Die laatste variant ligt zelfs kant-en-klaar in de supermarkt.
De zalm is meestal in gevangenschap grootgebracht in Noorwegen of Schotland en vervolgens gerookt bij een rokerij. Maar waarom liggen er in elke supermarkt dan tenminste twee soorten zalmplakken, één duur en één goedkoop?
Een kweekzalm is toch een kweekzalm, en roken is toch roken? De verslaggevers van de Keuringsdienst zoeken het antwoord op een visboerderij.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 25 november 2024 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?
09:12Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'