TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elk ei dat in Nederland te koop is, komt met een nummer op de schaal. Aan de hand hiervan kan de consument nagaan uit welk land het komt, bij welke boer het is gelegd en of het een legbatterij-ei, scharrelei, vrije-uitloopei of biologisch ei is. Goed om te weten, maar ruim de helft van alle eieren die we in Nederland eten komt helemaal niet in een schaal, maar is ingrediënt in een enorme verscheidenheid aan voedingsmiddelen.
Keuringsdienst van Waarde onderzoekt waar ze zoal voor gebruikt worden en stuit op koekjes, kroketten, bami en zelfs bonbons die met ei zijn gemaakt. De herkomst van deze eieren is vaak volstrekt onduidelijk. De redactie gaat daarom op pad om uit te zoeken wat voor soort eieren de levensmiddelenindustrie in haar producten stopt.
Keuringsdienst van Waarde is iedere maandag rond 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV. Deze ei-aflevering volgt op 18 maart 2024.
Alex uit Over Mijn Lijk op 37-jarige leeftijd overleden
07:47Claudia de Breij verzorgt Oudejaarsconference 2026
07:46De TV van gisteren: Veel kijkers voor bijzondere Kopen Zonder Kijken-aflevering met Sarah en Lasse
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Een schat aan Shaffy, Undercover in Nederland, Passengers