TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na een onoverzichtelijke hardlooprace in Lewis Carrolls klassieker Alice in Wonderland zegt de Dodo: "Iedereen heeft gewonnen en iedereen moet een prijs hebben." Iets soortgelijks is er aan de hand bij de producten in de Nederlandse supermarkten.
Keuringsdienst van Waarde verbaast zich over het enorme aantal wedstrijden en prijswinnaars in de schappen van de grootgrutter, van de Superior Taste Awards tot de Gezonde Innovatie Awards, en van Lekkerste Getest tot Beste Product.
In veel wedstrijden wordt er meer dan één prijs uitgereikt, zodat extra veel producten zo'n felbegeerd winnaarslabel kunnen krijgen. Wie zit er eigenlijk achter al die prijsuitreikingen en heeft een klant daar echt iets aan? Na een belrondje gaat de redactie op pad.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 24 februari 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
De winnaar en grote afwezige van finale Het Perfecte Plaatje Op Reis 2025
20:33Suzanne van B&B Vol Liefde in RTL Boulevard: 'Robert Jan is grens over gegaan'
20:04AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van Het Gouden Uur seizoen 2
16:34Video: Robert blikt terug op zijn tweede deelname aan De Bondgenoten
16:31Victor Vlam: 'Jeroen Snel belichaamt de brave koers van RTL Boulevard'