TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een onoverzichtelijke hardlooprace in Lewis Carrolls klassieker Alice in Wonderland zegt de Dodo: "Iedereen heeft gewonnen en iedereen moet een prijs hebben." Iets soortgelijks is er aan de hand bij de producten in de Nederlandse supermarkten.
Keuringsdienst van Waarde verbaast zich over het enorme aantal wedstrijden en prijswinnaars in de schappen van de grootgrutter, van de Superior Taste Awards tot de Gezonde Innovatie Awards, en van Lekkerste Getest tot Beste Product.
In veel wedstrijden wordt er meer dan één prijs uitgereikt, zodat extra veel producten zo'n felbegeerd winnaarslabel kunnen krijgen. Wie zit er eigenlijk achter al die prijsuitreikingen en heeft een klant daar echt iets aan? Na een belrondje gaat de redactie op pad.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 24 februari 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Jurre Geluk licht tipje van de sluier op over Virgin Island: 'Echt heel lief programma'
08:50De TV van gisteren: Marlijn Weerdenburg met open armen ontvangen door We Zijn er Bijna!-kijkers
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, MAX Skûtsje journaal, De vier vuisten slaan op hol
22:45Nieuwe date Caroline (B&B Vol Liefde) maakt slechte beurt: 'Ligt gewoon te slapen'
15:03Maarten & Philip op het Spoor is de reünie waar we allemaal op hoopten