TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een onoverzichtelijke hardlooprace in Lewis Carrolls klassieker Alice in Wonderland zegt de Dodo: "Iedereen heeft gewonnen en iedereen moet een prijs hebben." Iets soortgelijks is er aan de hand bij de producten in de Nederlandse supermarkten.
Keuringsdienst van Waarde verbaast zich over het enorme aantal wedstrijden en prijswinnaars in de schappen van de grootgrutter, van de Superior Taste Awards tot de Gezonde Innovatie Awards, en van Lekkerste Getest tot Beste Product.
In veel wedstrijden wordt er meer dan één prijs uitgereikt, zodat extra veel producten zo'n felbegeerd winnaarslabel kunnen krijgen. Wie zit er eigenlijk achter al die prijsuitreikingen en heeft een klant daar echt iets aan? Na een belrondje gaat de redactie op pad.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 24 februari 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis