TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na een onoverzichtelijke hardlooprace in Lewis Carrolls klassieker Alice in Wonderland zegt de Dodo: "Iedereen heeft gewonnen en iedereen moet een prijs hebben." Iets soortgelijks is er aan de hand bij de producten in de Nederlandse supermarkten.
Keuringsdienst van Waarde verbaast zich over het enorme aantal wedstrijden en prijswinnaars in de schappen van de grootgrutter, van de Superior Taste Awards tot de Gezonde Innovatie Awards, en van Lekkerste Getest tot Beste Product.
In veel wedstrijden wordt er meer dan één prijs uitgereikt, zodat extra veel producten zo'n felbegeerd winnaarslabel kunnen krijgen. Wie zit er eigenlijk achter al die prijsuitreikingen en heeft een klant daar echt iets aan? Na een belrondje gaat de redactie op pad.
Deze aflevering van Keuringsdienst van Waarde is op maandag 24 februari 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: De klas van '26, Bureau onrecht, Dune: Part Two
19:35Realityshow De Drop krijgt geen vervolg
18:45'Edwin Jonker maakt comeback in Goede Tijden, Slechte Tijden'
15:50So You Think You Can Dance krijgt een tweede seizoen
15:01SBS6 gooit programmering van De Bondgenoten weer om