TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 22 november 2023 kunnen we allemaal weer massaal naar de stembussen, maar op wie stem je eigenlijk? Om die keuze voor iedereen persoonlijk wat eenvoudiger te maken, staan veel programma's deze week in het teken van de Tweede Kamerverkiezingen, waaronder ook Khalid & Sophie.
Waar Khalid Kasem en Sophie Hilbrand normaal altijd afzonderlijk van elkaar de talkshow presenteren, is dat deze week een ander verhaal. In aanloop naar de verkiezingen bundelen de twee hun krachten en zullen ze samen veelvuldig politici ontvangen, terwijl er ondertussen ook genoeg ruimte is voor gesprekken over cultuur, sport en media.
Verder schakelen ze ook de hulp in van Raoul Heertje als 'zwevende kiezer', zal Thijs Boontjes Dans- en Showorkest zorgen voor de muziek en schuift het politieke panel bestaande uit Wouter de Winther, Jeroen Pauw en Natalie Righton regelmatig aan. Ook verslaggever Max Terpstra mag zijn bijdrage leveren. Hij gaat het land in om in gesprek te gaan met de kiezers.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden