TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 22 november 2023 kunnen we allemaal weer massaal naar de stembussen, maar op wie stem je eigenlijk? Om die keuze voor iedereen persoonlijk wat eenvoudiger te maken, staan veel programma's deze week in het teken van de Tweede Kamerverkiezingen, waaronder ook Khalid & Sophie.
Waar Khalid Kasem en Sophie Hilbrand normaal altijd afzonderlijk van elkaar de talkshow presenteren, is dat deze week een ander verhaal. In aanloop naar de verkiezingen bundelen de twee hun krachten en zullen ze samen veelvuldig politici ontvangen, terwijl er ondertussen ook genoeg ruimte is voor gesprekken over cultuur, sport en media.
Verder schakelen ze ook de hulp in van Raoul Heertje als 'zwevende kiezer', zal Thijs Boontjes Dans- en Showorkest zorgen voor de muziek en schuift het politieke panel bestaande uit Wouter de Winther, Jeroen Pauw en Natalie Righton regelmatig aan. Ook verslaggever Max Terpstra mag zijn bijdrage leveren. Hij gaat het land in om in gesprek te gaan met de kiezers.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!