TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand kregen het flink voor hun kiezen in hun talkshow, die eind augustus startte. Hiermee sprongen ze in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond omdat het programma urgentie zou missen.
Khalid & Sophie nemen de presentatie van hun eigen talkshow om beurten op zich. De kritieken op hun optreden waren in de eerste reeks niet mals. Zo vielen kijkers over Hilbrand heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens een interview met de band Måneskin.
Ook Kasem, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden. Dat neemt niet weg dat de twee nu weer helemaal klaar zijn voor een nieuw seizoen waarin ze dagelijks actuele gasten ontvangen.
Komende week in GTST: Resonerende revelaties en de tragische terugval
20:21Alex uit Over Mijn Lijk neemt afscheid van familie en vrienden in hospice: 'Mooi, maar heel verdrietig'
19:50Kopen Zonder Kijken-stel onthult wat er op de tegeltjes voor Chantal Janzen en de rest stond
15:46URK! is terug: Gerda en Mathilde juichen bij de weegschaal
14:20Ilse DeLange spreekt The Voice-collega aan op regels: 'Dat mag niet'