TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand kregen het flink voor hun kiezen in hun talkshow, die eind augustus startte. Hiermee sprongen ze in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond omdat het programma urgentie zou missen.
Khalid & Sophie nemen de presentatie van hun eigen talkshow om beurten op zich. De kritieken op hun optreden waren in de eerste reeks niet mals. Zo vielen kijkers over Hilbrand heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens een interview met de band Måneskin.
Ook Kasem, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden. Dat neemt niet weg dat de twee nu weer helemaal klaar zijn voor een nieuw seizoen waarin ze dagelijks actuele gasten ontvangen.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties