TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand kregen het flink voor hun kiezen in hun talkshow, die eind augustus startte. Hiermee sprongen ze in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond omdat het programma urgentie zou missen.
Khalid & Sophie nemen de presentatie van hun eigen talkshow om beurten op zich. De kritieken op hun optreden waren in de eerste reeks niet mals. Zo vielen kijkers over Hilbrand heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens een interview met de band Måneskin.
Ook Kasem, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden. Dat neemt niet weg dat de twee nu weer helemaal klaar zijn voor een nieuw seizoen waarin ze dagelijks actuele gasten ontvangen.
Partnerbijdrage
Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming
13:43Fans van Roxy Dekker opgelet: haar eigen docuserie verschijnt al heel snel