TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand kregen het flink voor hun kiezen in hun talkshow, die eind augustus startte. Hiermee sprongen ze in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond omdat het programma urgentie zou missen.
Khalid & Sophie nemen de presentatie van hun eigen talkshow om beurten op zich. De kritieken op hun optreden waren in de eerste reeks niet mals. Zo vielen kijkers over Hilbrand heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens een interview met de band Måneskin.
Ook Kasem, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden. Dat neemt niet weg dat de twee nu weer helemaal klaar zijn voor een nieuw seizoen waarin ze dagelijks actuele gasten ontvangen.
Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest