TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand kregen het flink voor hun kiezen in hun talkshow, die eind augustus startte. Hiermee sprongen ze in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond omdat het programma urgentie zou missen.
Khalid & Sophie nemen de presentatie van hun eigen talkshow om beurten op zich. De kritieken op hun optreden waren in de eerste reeks niet mals. Zo vielen kijkers over Hilbrand heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens een interview met de band Måneskin.
Ook Kasem, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden. Dat neemt niet weg dat de twee nu weer helemaal klaar zijn voor een nieuw seizoen waarin ze dagelijks actuele gasten ontvangen.
Deze BN'ers zijn te gast in het nieuwe seizoen van Boerderij van Dorst
14:10Deze BN'er-duo's doen mee aan het tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
13:21Wanneer is het nieuwe realityprogramma Dutchie Shore op Videoland te zien?
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:15Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek