TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid Kasem en Sophie Hilbrand kregen het flink voor hun kiezen in hun talkshow, die eind augustus startte. Hiermee sprongen ze in het gat dat Renze Klamer en Fidan Ekiz achterlieten toen ze plotseling moesten stoppen met De Vooravond omdat het programma urgentie zou missen.
Khalid & Sophie nemen de presentatie van hun eigen talkshow om beurten op zich. De kritieken op hun optreden waren in de eerste reeks niet mals. Zo vielen kijkers over Hilbrand heen vanwege haar beheersing van de Engelse taal tijdens een interview met de band Måneskin.
Ook Kasem, die zonder presentatie-ervaring aan de show begon, moest het soms ontgelden. Dat neemt niet weg dat de twee nu weer helemaal klaar zijn voor een nieuw seizoen waarin ze dagelijks actuele gasten ontvangen.
GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'