TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de opmaat naar de Provinciale Statenverkiezingen op woensdag 15 maart keert Diederik Ebbinge terug met het derde seizoen van verkiezingsquiz Kiespijn. Met vier afleveringen tot aan de verkiezingen hoopt de programmamaker zwevende kiezers wegwijs te maken in het politieke landschap.
Geen overbodige luxe, want volgens Ebbinge hebben veel Nederlanders niet helder voor ogen wat het belang is van deze bestuurslaag. Daar gaat hij de komende weken verandering in brengen samen met teamcaptains Hanneke Groenteman en Rutger Castricum, die respectievelijk team Links en team Rechts leiden.
Ook Gijs Rademaker is weer van de partij. De opiniepeiler maakte onlangs de overstap naar RTL, maar heeft in zijn contract bedongen dat hij nog wel aan deze quiz mag meewerken.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026