TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de opmaat naar de Provinciale Statenverkiezingen op woensdag 15 maart keert Diederik Ebbinge terug met het derde seizoen van verkiezingsquiz Kiespijn. Met vier afleveringen tot aan de verkiezingen hoopt de programmamaker zwevende kiezers wegwijs te maken in het politieke landschap.
Geen overbodige luxe, want volgens Ebbinge hebben veel Nederlanders niet helder voor ogen wat het belang is van deze bestuurslaag. Daar gaat hij de komende weken verandering in brengen samen met teamcaptains Hanneke Groenteman en Rutger Castricum, die respectievelijk team Links en team Rechts leiden.
Ook Gijs Rademaker is weer van de partij. De opiniepeiler maakte onlangs de overstap naar RTL, maar heeft in zijn contract bedongen dat hij nog wel aan deze quiz mag meewerken.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los