TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte en Hugo de Jonge brachten op de persconferentie vooral slecht nieuws, omdat het niet goed met het aantal coronabesmettingen in Nederland. Sinds de invoering van de mondkapjesplicht per 1 december en Black Friday zien zij de cijfers weer omhoog schieten. Wel haastten beiden zich te zeggen dat er niet direct een verband tussen beide te leggen is.
Televisiekijkend Nederland hoorde de persconferentie aan, maar of de harde woorden van het tweetal binnengekomen zijn, is nog maar de vraag. Op social media ging het vooral over de terugkeer van gebarentolk Irma Sluis.
Jaaaaaah..... Irma verzacht de pijn. #persconferentie pic.twitter.com/B25Yrqbi7E — Linda🛵 😷 (@squiggy72) December 8, 2020
#irma mijn hele dag is goed!!! IRMA IRMA IRMA IRMA IRMA #persconferentie — Haagsche Heer aan Zee 🏖😎🐟🌊⚓️ (@HaagscheHeer070) December 8, 2020
#Irma is terug ♥️ #persconferentie — 🇳🇱HarrieNack🇳🇱 (@Harrienack) December 8, 2020
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje