TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte en Hugo de Jonge brachten op de persconferentie vooral slecht nieuws, omdat het niet goed met het aantal coronabesmettingen in Nederland. Sinds de invoering van de mondkapjesplicht per 1 december en Black Friday zien zij de cijfers weer omhoog schieten. Wel haastten beiden zich te zeggen dat er niet direct een verband tussen beide te leggen is.
Televisiekijkend Nederland hoorde de persconferentie aan, maar of de harde woorden van het tweetal binnengekomen zijn, is nog maar de vraag. Op social media ging het vooral over de terugkeer van gebarentolk Irma Sluis.
Jaaaaaah..... Irma verzacht de pijn. #persconferentie pic.twitter.com/B25Yrqbi7E — Linda🛵 😷 (@squiggy72) December 8, 2020
#irma mijn hele dag is goed!!! IRMA IRMA IRMA IRMA IRMA #persconferentie — Haagsche Heer aan Zee 🏖😎🐟🌊⚓️ (@HaagscheHeer070) December 8, 2020
#Irma is terug ♥️ #persconferentie — 🇳🇱HarrieNack🇳🇱 (@Harrienack) December 8, 2020
Jack van Gelder wordt gemist bij De Oranjezondag: 'Haal hem terug'
09:20Video: Rutger Castricum duwt geluidsman weg om microfoon uit blouse Merel Ek te halen
09:11Ophef rond Miljoenenjacht: wist de thuiswinnaar al dat Winston zou komen?
08:18De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon