TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte en Hugo de Jonge brachten op de persconferentie vooral slecht nieuws, omdat het niet goed met het aantal coronabesmettingen in Nederland. Sinds de invoering van de mondkapjesplicht per 1 december en Black Friday zien zij de cijfers weer omhoog schieten. Wel haastten beiden zich te zeggen dat er niet direct een verband tussen beide te leggen is.
Televisiekijkend Nederland hoorde de persconferentie aan, maar of de harde woorden van het tweetal binnengekomen zijn, is nog maar de vraag. Op social media ging het vooral over de terugkeer van gebarentolk Irma Sluis.
Jaaaaaah..... Irma verzacht de pijn. #persconferentie pic.twitter.com/B25Yrqbi7E — Linda🛵 😷 (@squiggy72) December 8, 2020
#irma mijn hele dag is goed!!! IRMA IRMA IRMA IRMA IRMA #persconferentie — Haagsche Heer aan Zee 🏖😎🐟🌊⚓️ (@HaagscheHeer070) December 8, 2020
#Irma is terug ♥️ #persconferentie — 🇳🇱HarrieNack🇳🇱 (@Harrienack) December 8, 2020
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch