TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mark Rutte en Hugo de Jonge brachten op de persconferentie vooral slecht nieuws, omdat het niet goed met het aantal coronabesmettingen in Nederland. Sinds de invoering van de mondkapjesplicht per 1 december en Black Friday zien zij de cijfers weer omhoog schieten. Wel haastten beiden zich te zeggen dat er niet direct een verband tussen beide te leggen is.
Televisiekijkend Nederland hoorde de persconferentie aan, maar of de harde woorden van het tweetal binnengekomen zijn, is nog maar de vraag. Op social media ging het vooral over de terugkeer van gebarentolk Irma Sluis.
Jaaaaaah..... Irma verzacht de pijn. #persconferentie pic.twitter.com/B25Yrqbi7E — Linda🛵 😷 (@squiggy72) December 8, 2020
#irma mijn hele dag is goed!!! IRMA IRMA IRMA IRMA IRMA #persconferentie — Haagsche Heer aan Zee 🏖😎🐟🌊⚓️ (@HaagscheHeer070) December 8, 2020
#Irma is terug ♥️ #persconferentie — 🇳🇱HarrieNack🇳🇱 (@Harrienack) December 8, 2020
Partnerbijdrage
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin