TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook Julian (Cas Jansen) blijkt in de aflevering van gisteravond iets te gezellig te hebben met fysiotherapeute Elisa (Jasmine Sendar). Tijdens een potje poolen geven de twee elkaar in alle enthousiasme een kus op de mond. Iets wat sommige kijkers al van mijlenver zagen aankomen, maar niet over te spreken zijn.
Jasmine Sendar maakte in mei voor het eerst haar opwachting als Elisa in GTST. Ze streek met vriendinnen neer in café De Koning en gaf Julian gelijk al een helpende hand na de overstroming van het damestoilet. De kijkers voelden de bui al hangen, aangezien het sinds na de zomercliffhanger dikke mik blijkt te zijn tussen de twee.
"Uhhh, Julian. Wat doe je nu?", schrijft een verbouwereerde kijker als reactie op de kus. De rest van de reacties bevestigt dat de scheve schaats weinig verrassend is. "Ze keek in het begin al zo naar hem en tegen Merel zeggen: 'Wat heb je een leuke vader', toen wist ik al dat dit in de verhaallijn zou komen." Een ander pent: "Ik zag het aankomen, maar vind het zo jammer want vond Julian en Saskia juist het leukste stel." Ook klinkt de kritiek dat deze verhaallijn 'voorspelbaar' is. "Hoop echt dat GTST niet weer deze richting op gaat." En: "Erg jammer, want dit voegt helemaal niks toe aan de soap. Het is in mijn ogen ook helemaal niet logisch en laat staan dat ze leuk bij elkaar zouden passen."
Het lijkt erop dat Julian huidhonger heeft, nu Saskia (Tamara Brinkman) bij hun ernstig verbrande dochter Demi (Noa Zwan) in het brandwondencentrum verblijft. Kijkers lijken het geliefde koppel graag nog meer ellende te willen besparen. Of de schrijvers de verhaallijn doorzetten en Julian en Elisa naast een scheve schaats ook een heuse affaire ontwikkelen, moet nog blijken.
Saskia had eerder een affaire met dokter Roman (Kiefer Zwart). Dat mondde uit in een van de heftigste verhaallijnen van de soap, want ze werd door hem verkracht. GTST sleepte daar vorig jaar zelfs een nominatie voor de Televizier-Ster Impact mee in de wacht.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'