TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wester sprak in de uitzending openlijk uit dat hij het niet eens was met de beslissing van horecaondernemers in zo'n zestig regio's in Nederland, om op 17 januari hoe dan ook de deuren weer te openen.
"Wil jij op je geweten hebben dat, als jullie opengaan, jullie een derde golf veroorzaken" zei hij hardop. Ook stelde hij en Beau van Erven Dorens dat corona een 'ondernemersrisico' is. Dat schoot bij veel kijkers totaal in het verkeerde keelgat.
Bekijk het fragment hieronder, vanaf 19.00 minuten.
Ongelooflijk Frits om de #horeca zo te kakken te zetten: er vallen bedrijven om, bedrijven die amper gecompenseerd worden, die het kabinet laat bungelen. Jij moet als geen ander weten in welke uitzichtloze situatie deze sector zit! #fritswester #beau Steun vanuit @Code__Oranje https://t.co/0Zfc8Iv8cp pic.twitter.com/x90Ny2pKke — Richard de Mos 🧡💛💚 (@RicharddeMos) December 3, 2020
Ow Frits wat laf. “Als jij straks open gaat ben je verantwoordlijk voor een 3e golf”. Tegen een horeca ondernemer die al maanden dicht is terwijl Frits zijn loon netjes krijgt #Beau — Emile (@Opinimile) December 2, 2020
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'