TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wester sprak in de uitzending openlijk uit dat hij het niet eens was met de beslissing van horecaondernemers in zo'n zestig regio's in Nederland, om op 17 januari hoe dan ook de deuren weer te openen.
"Wil jij op je geweten hebben dat, als jullie opengaan, jullie een derde golf veroorzaken" zei hij hardop. Ook stelde hij en Beau van Erven Dorens dat corona een 'ondernemersrisico' is. Dat schoot bij veel kijkers totaal in het verkeerde keelgat.
Bekijk het fragment hieronder, vanaf 19.00 minuten.
Ongelooflijk Frits om de #horeca zo te kakken te zetten: er vallen bedrijven om, bedrijven die amper gecompenseerd worden, die het kabinet laat bungelen. Jij moet als geen ander weten in welke uitzichtloze situatie deze sector zit! #fritswester #beau Steun vanuit @Code__Oranje https://t.co/0Zfc8Iv8cp pic.twitter.com/x90Ny2pKke — Richard de Mos 🧡💛💚 (@RicharddeMos) December 3, 2020
Ow Frits wat laf. “Als jij straks open gaat ben je verantwoordlijk voor een 3e golf”. Tegen een horeca ondernemer die al maanden dicht is terwijl Frits zijn loon netjes krijgt #Beau — Emile (@Opinimile) December 2, 2020
Verlaat Buddy Vedder Eén tegen 100? Caroline Tensen geeft duidelijkheid
10:35Einde Sint & De Leeuw? NPO 'moet programma schrappen'
09:53Demi en Geert uit De Bondgenoten verrassen met groot nieuws: 'Wij zijn getrouwd!'
09:31De TV van gisteren: kijkers genieten van Theo Maassen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven