TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zaadje voor de Nederlandse kleinkunst werd bij Frans Mulder geplant door de nummers van Johnny Jordaan. Die schalden bij zijn oom uit de platenspeler. Als zoon van een slager lag het voor de hand dat Mulder in de zaak zou meewerken, maar hij meldde dat hij een andere carrière voor ogen had. Hij werd acteur.
Ook richtte Mulder een zangduo op. In 1985 werd hij benaderd om het toen nog redelijk onbekende Purper te versterken. Snel daarna brak de groep door. In recensies werden ze zelfs beschreven als 'de beste cabaretgroep van Nederland'. Mulder zit vol met anekdotes over artiesten met wie hij samenwerkte en de liedjes die daarbij horen. Samenwerken deed hij ook met Jasperina de Jong. Van haar zingt hij het nummer 'De man die dolgraag zelfmoord wilde plegen'.
Klassiekers met Kleinsma is op zondag 22 december 2024 om 19:30 uur te zien op NPO 2.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)
09:32De TV van gisteren: De Oranjezomer is terug in Nederland én in WK-stemming
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen