TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het slot van Klassiekers met Kleinsma wordt een bijzondere aflevering voor gastvrouw Simone Kleinsma. Ze ontvangt namelijk Herman van Veen, een collega tegen wie ze al haar hele leven opkijkt.
Op haar zestiende zong ze tijdens haar auditie voor de Kleinkunst Academie een nummer van hem. Inmiddels is Kleinsma zelf een gelauwerd actrice, maar Van Veen is altijd een bron van inspiratie voor haar gebleven. “Hij heeft me altijd geïnspireerd met al zijn fantastische liedjes.”
Van Veen scoorde zijn eerste hit in 1969 met het nummer ‘Suzanne’, daarna volgden nog klassiekers ‘Opzij’, ‘Hilversum III’ en ‘Anne’. Uit zijn tientallen albums omvattende oeuvre zijn ook minder bekende pareltjes te vissen. Kleinsma kan zich dus heerlijk laten verrassen door haar idool.
Klassiekers met Kleinsma met Herman van Veen zie je op zondag 29 december 2024 vanaf 19:35 uur bij MAX op NPO 2.
RTL werkt al aan nieuw seizoen De Verraders: opnamen dit najaar
11:44GTST-fans ontdekken hint in teaser zomercliff: 'Valentijn Sanders keert terug'
11:01Floris vertelt over zijn langdurige en fanatieke deelname aan De bondgenoten
09:55Dyantha Brooks over beslissing Suzan & Freek om weer op te treden: 'Getuigt van veerkracht'
09:52De TV van gisteren: Vroege zomerhitte speelt primetime programmering parten