TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het slot van Klassiekers met Kleinsma wordt een bijzondere aflevering voor gastvrouw Simone Kleinsma. Ze ontvangt namelijk Herman van Veen, een collega tegen wie ze al haar hele leven opkijkt.
Op haar zestiende zong ze tijdens haar auditie voor de Kleinkunst Academie een nummer van hem. Inmiddels is Kleinsma zelf een gelauwerd actrice, maar Van Veen is altijd een bron van inspiratie voor haar gebleven. “Hij heeft me altijd geïnspireerd met al zijn fantastische liedjes.”
Van Veen scoorde zijn eerste hit in 1969 met het nummer ‘Suzanne’, daarna volgden nog klassiekers ‘Opzij’, ‘Hilversum III’ en ‘Anne’. Uit zijn tientallen albums omvattende oeuvre zijn ook minder bekende pareltjes te vissen. Kleinsma kan zich dus heerlijk laten verrassen door haar idool.
Klassiekers met Kleinsma met Herman van Veen zie je op zondag 29 december 2024 vanaf 19:35 uur bij MAX op NPO 2.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken