TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Freek de Jonge, Drs. P en Rudi Carrell met elkaar gemeen? Ze zijn allemaal grote helden van André van Duin. In Klassiekers met Kleinsma vertelt de komiek waarom hij de mannen zo goed vindt.
Vooral Carrell inspireerde Van Duin om ook zijn komisch talent te tonen aan het grote publiek. Zo mocht Van Duin als begin twintiger optreden in De Rudi Carrell show. Verder vertelt de Amsterdammer over zijn eigen lied 'Voor altijd' dat hij uitbracht na het overlijden van zijn man Martin, en zijn vertolking van 'La bohème’ van Charles Aznavour.
Begin 2020 maakte hij er diepe indruk mee in De Wereld Draait Door. Speciaal voor Kleinsma zingt hij het chanson opnieuw. Samen doen ze het duet ‘Mooi Amsterdam’ van Wim Sonneveld en Willy Alberti. (HH)
Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers
13:47Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten
12:42B&B Vol Liefde: Fred kijkt Doete haar kleren uit
11:03Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'