TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Freek de Jonge, Drs. P en Rudi Carrell met elkaar gemeen? Ze zijn allemaal grote helden van André van Duin. In Klassiekers met Kleinsma vertelt de komiek waarom hij de mannen zo goed vindt.
Vooral Carrell inspireerde Van Duin om ook zijn komisch talent te tonen aan het grote publiek. Zo mocht Van Duin als begin twintiger optreden in De Rudi Carrell show. Verder vertelt de Amsterdammer over zijn eigen lied 'Voor altijd' dat hij uitbracht na het overlijden van zijn man Martin, en zijn vertolking van 'La bohème’ van Charles Aznavour.
Begin 2020 maakte hij er diepe indruk mee in De Wereld Draait Door. Speciaal voor Kleinsma zingt hij het chanson opnieuw. Samen doen ze het duet ‘Mooi Amsterdam’ van Wim Sonneveld en Willy Alberti. (HH)
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'