TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Freek de Jonge, Drs. P en Rudi Carrell met elkaar gemeen? Ze zijn allemaal grote helden van André van Duin. In Klassiekers met Kleinsma vertelt de komiek waarom hij de mannen zo goed vindt.
Vooral Carrell inspireerde Van Duin om ook zijn komisch talent te tonen aan het grote publiek. Zo mocht Van Duin als begin twintiger optreden in De Rudi Carrell show. Verder vertelt de Amsterdammer over zijn eigen lied 'Voor altijd' dat hij uitbracht na het overlijden van zijn man Martin, en zijn vertolking van 'La bohème’ van Charles Aznavour.
Begin 2020 maakte hij er diepe indruk mee in De Wereld Draait Door. Speciaal voor Kleinsma zingt hij het chanson opnieuw. Samen doen ze het duet ‘Mooi Amsterdam’ van Wim Sonneveld en Willy Alberti. (HH)
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien