TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat hebben Freek de Jonge, Drs. P en Rudi Carrell met elkaar gemeen? Ze zijn allemaal grote helden van André van Duin. In Klassiekers met Kleinsma vertelt de komiek waarom hij de mannen zo goed vindt.
Vooral Carrell inspireerde Van Duin om ook zijn komisch talent te tonen aan het grote publiek. Zo mocht Van Duin als begin twintiger optreden in De Rudi Carrell show. Verder vertelt de Amsterdammer over zijn eigen lied 'Voor altijd' dat hij uitbracht na het overlijden van zijn man Martin, en zijn vertolking van 'La bohème’ van Charles Aznavour.
Begin 2020 maakte hij er diepe indruk mee in De Wereld Draait Door. Speciaal voor Kleinsma zingt hij het chanson opnieuw. Samen doen ze het duet ‘Mooi Amsterdam’ van Wim Sonneveld en Willy Alberti. (HH)
Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen
23:55Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje