TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog maar net negentien jaar was Lenny Kuhr toen ze in 1969 met ‘De troubadour’ in Madrid het Eurovisie Songfestival won. Ze moest de eerste plaats wel delen met Frankrijk, Engeland en Spanje, maar dat deed niets af aan de trots van Nederland en van de zangeres zelf. Twee jaar eerder had ze haar televisiedebuut gemaakt in het VARA-programma Nieuwe liedjes.
Na het songfestivalsucces volgde een mooie reeks albums, hits en samenwerkingen. Een van haar grootste successen behaalde ze samen met de Franse jongensgroep Le Poppy’s: ‘Visite’. Vorig jaar kwam de single ‘Nog steeds troubadour’ uit, geschreven door Stef Bos. In deze aflevering van Klassiekers met Kleinsma vertelt Kuhr welke liedjes haar hebben geïnspireerd. Vooral de nummers van Ramses Shaffy zijn favoriet.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld