TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verhalen van trots, schaamte, dankbaarheid en wanhoop komen voorbij in de keukens die Yvon Jaspers voor Kook van Jou bezoekt.
Nederland telt 172 voedselbanken die samen wekelijks zo’n honderdduizend mensen van een gevulde boodschappentas voorzien. In deze nieuwe vierdelige serie duikt Jaspers steeds met drie van deze mensen de keuken in. Samen bereiden ze van de boodschappen een maaltijd voor iemand die altijd voor diegene klaarstaat. Ook spreekt Jaspers vrijwilligers van de Voedselbank.
“Door Kook van jou heb ik veel bijzonder krachtige mensen leren kennen”, zegt de presentatrice. “Allemaal trotseren ze het gevoel van schaamte door hun verhaal te vertellen. Dat vind ik bewonderenswaardig. Het vergt zoveel lef om armoede in Nederland een gezicht te geven.”
Kook van Jou is vanaf zaterdag 6 januari te zien om 19:10 uur op NPO 1.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers