TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Verhalen van trots, schaamte, dankbaarheid en wanhoop komen voorbij in de keukens die Yvon Jaspers voor Kook van Jou bezoekt.
Nederland telt 172 voedselbanken die samen wekelijks zo’n honderdduizend mensen van een gevulde boodschappentas voorzien. In deze nieuwe vierdelige serie duikt Jaspers steeds met drie van deze mensen de keuken in. Samen bereiden ze van de boodschappen een maaltijd voor iemand die altijd voor diegene klaarstaat. Ook spreekt Jaspers vrijwilligers van de Voedselbank.
“Door Kook van jou heb ik veel bijzonder krachtige mensen leren kennen”, zegt de presentatrice. “Allemaal trotseren ze het gevoel van schaamte door hun verhaal te vertellen. Dat vind ik bewonderenswaardig. Het vergt zoveel lef om armoede in Nederland een gezicht te geven.”
Kook van Jou is vanaf zaterdag 6 januari te zien om 19:10 uur op NPO 1.
Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten