TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Arnoud en Patrica hebben het goed voor elkaar: samen met hun drie dochters wonen ze in een stijlvolle dubbele benedenwoning in Benoordenhout, een chique wijk in Den Haag. Toch wonen ze daar niet naar volle tevredenheid, want ze zijn zo langzamerhand uit hun huis gegroeid. De behoefte aan meer ruimte wordt steeds dringender.
Makelaar Alex van Keulen luistert naar de woonwensen van de familie en doet zijn best om een woning te vinden waarmee zij wél uit de voeten kan. Het huidige pand verbouwen en op die manier meer vierkante meters creëeren is geen optie; daar leent deze woning zich volgens Arnoud en Patricia niet voor. Of zijn er misschien toch wél mogelijkheden op dat gebied? Architect Britta van Egmond gaat aan de slag om dat uit te zoeken.
Deze aflevering van Kopen of Slopen is op maandag 17 maart 2025 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?
13:42Vanaf deze datum is het derde en laatste seizoen van Knokke Off op Netflix te zien
13:15Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao