TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Arnoud en Patrica hebben het goed voor elkaar: samen met hun drie dochters wonen ze in een stijlvolle dubbele benedenwoning in Benoordenhout, een chique wijk in Den Haag. Toch wonen ze daar niet naar volle tevredenheid, want ze zijn zo langzamerhand uit hun huis gegroeid. De behoefte aan meer ruimte wordt steeds dringender.
Makelaar Alex van Keulen luistert naar de woonwensen van de familie en doet zijn best om een woning te vinden waarmee zij wél uit de voeten kan. Het huidige pand verbouwen en op die manier meer vierkante meters creëeren is geen optie; daar leent deze woning zich volgens Arnoud en Patricia niet voor. Of zijn er misschien toch wél mogelijkheden op dat gebied? Architect Britta van Egmond gaat aan de slag om dat uit te zoeken.
Deze aflevering van Kopen of Slopen is op maandag 17 maart 2025 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Dit kijk je in januari 2026: alle nieuwe tv-programma’s en seizoenen op een rij
10:41Eddy Zoëy pakt werk weer op na pauze vanwege zeldzame aandoening
09:04Overtreders keert terug met een nieuw seizoen
07:44Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje