TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het pand was ruim genoeg toen ze nog met z'n tweeën waren, maar de woonproblemen voor Tjitske en Jeroen stapelen zich inmiddels steeds meer op.
Tjitske is al enige tijd druk op zoek naar een groter huis, maar haar zoektocht op alle bekende woningsites heeft nog niets opgeleverd. Daar komt bij dat Jeroen liever niet verhuist. Hij ziet mogelijkheden om het pand te verbouwen zodat iedereen een eigen kamer heeft.
Een ambitieus plan met ingrijpende gevolgen: om Jeroens woonwens uit te voeren moet de hele tuin eraan geloven. Als makelaar Alex van Keulen binnen 90 dagen geen geschikt huis vindt, gaat de schop onherroepelijk in de grond.
Kopen of Slopen is sinds 6 november iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn
08:28De TV van gisteren: Wat Speelt Er maakt de verwachtingen van kijkers niet waar met stroeve start
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Dokter Deen, Last Seen Alive
13:50Komt Home Alone in 2026 op televisie met kerst?
13:28Genieten maar: de eerste beelden van Boer Zoekt Vrouw 2026 zijn er