TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het pand was ruim genoeg toen ze nog met z'n tweeën waren, maar de woonproblemen voor Tjitske en Jeroen stapelen zich inmiddels steeds meer op.
Tjitske is al enige tijd druk op zoek naar een groter huis, maar haar zoektocht op alle bekende woningsites heeft nog niets opgeleverd. Daar komt bij dat Jeroen liever niet verhuist. Hij ziet mogelijkheden om het pand te verbouwen zodat iedereen een eigen kamer heeft.
Een ambitieus plan met ingrijpende gevolgen: om Jeroens woonwens uit te voeren moet de hele tuin eraan geloven. Als makelaar Alex van Keulen binnen 90 dagen geen geschikt huis vindt, gaat de schop onherroepelijk in de grond.
Kopen of Slopen is sinds 6 november iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven