TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het pand was ruim genoeg toen ze nog met z'n tweeën waren, maar de woonproblemen voor Tjitske en Jeroen stapelen zich inmiddels steeds meer op.
Tjitske is al enige tijd druk op zoek naar een groter huis, maar haar zoektocht op alle bekende woningsites heeft nog niets opgeleverd. Daar komt bij dat Jeroen liever niet verhuist. Hij ziet mogelijkheden om het pand te verbouwen zodat iedereen een eigen kamer heeft.
Een ambitieus plan met ingrijpende gevolgen: om Jeroens woonwens uit te voeren moet de hele tuin eraan geloven. Als makelaar Alex van Keulen binnen 90 dagen geen geschikt huis vindt, gaat de schop onherroepelijk in de grond.
Kopen of Slopen is sinds 6 november iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:27Komende week in GTST: Zinderende zomercliffs en de huiveringwekkende housewarming
19:27De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix
19:05Videoland neemt Nederlandse tak van Viaplay over
14:25Nieuw seizoen Ontvoerd is vanaf deze datum te zien