TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het pand was ruim genoeg toen ze nog met z'n tweeën waren, maar de woonproblemen voor Tjitske en Jeroen stapelen zich inmiddels steeds meer op.
Tjitske is al enige tijd druk op zoek naar een groter huis, maar haar zoektocht op alle bekende woningsites heeft nog niets opgeleverd. Daar komt bij dat Jeroen liever niet verhuist. Hij ziet mogelijkheden om het pand te verbouwen zodat iedereen een eigen kamer heeft.
Een ambitieus plan met ingrijpende gevolgen: om Jeroens woonwens uit te voeren moet de hele tuin eraan geloven. Als makelaar Alex van Keulen binnen 90 dagen geen geschikt huis vindt, gaat de schop onherroepelijk in de grond.
Kopen of Slopen is sinds 6 november iedere maandag om 20:30 uur te zien op RTL4.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'