TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kopen Zonder Kijken België staat in het derde seizoen voor een zeer uitdagende opdracht. Makelaar Béa Vandendael moet op zoek naar twee huizen: een voor een moeder en haar twee dochters, een ander voor de derde dochter en haar gezin.
Dat klinkt misschien makkelijk, maar niets is minder waar. Ze zijn namelijk zo hecht dat ze naast elkaar willen wonen: op hetzelfde perceel met een tuin. En het mag ook nog eens geen nieuwbouw zijn. De familie heeft een budget van 700.000 euro.
Deze reeks kent nog drie andere zoektochten. Voor Linda en haar achtjarige zoon Daan bijvoorbeeld, ook te zien in de eerste aflevering. Een grote gasexplosie in Antwerpen verwoestte vier jaar geleden hun appartement. Zelf zoeken leverde niets op, dus hoopt Linda dat presentator Kobe Ilsen en zijn team voor 400.000 euro een nieuw huis in de stad vinden.
De TV van gisteren: RTL 4 weerloos met herhalingen Ruben Nicolai
06:47Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update