TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kopen Zonder Kijken België staat in het derde seizoen voor een zeer uitdagende opdracht. Makelaar Béa Vandendael moet op zoek naar twee huizen: een voor een moeder en haar twee dochters, een ander voor de derde dochter en haar gezin.
Dat klinkt misschien makkelijk, maar niets is minder waar. Ze zijn namelijk zo hecht dat ze naast elkaar willen wonen: op hetzelfde perceel met een tuin. En het mag ook nog eens geen nieuwbouw zijn. De familie heeft een budget van 700.000 euro.
Deze reeks kent nog drie andere zoektochten. Voor Linda en haar achtjarige zoon Daan bijvoorbeeld, ook te zien in de eerste aflevering. Een grote gasexplosie in Antwerpen verwoestte vier jaar geleden hun appartement. Zelf zoeken leverde niets op, dus hoopt Linda dat presentator Kobe Ilsen en zijn team voor 400.000 euro een nieuw huis in de stad vinden.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL