TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kopen Zonder Kijken België staat in het derde seizoen voor een zeer uitdagende opdracht. Makelaar Béa Vandendael moet op zoek naar twee huizen: een voor een moeder en haar twee dochters, een ander voor de derde dochter en haar gezin.
Dat klinkt misschien makkelijk, maar niets is minder waar. Ze zijn namelijk zo hecht dat ze naast elkaar willen wonen: op hetzelfde perceel met een tuin. En het mag ook nog eens geen nieuwbouw zijn. De familie heeft een budget van 700.000 euro.
Deze reeks kent nog drie andere zoektochten. Voor Linda en haar achtjarige zoon Daan bijvoorbeeld, ook te zien in de eerste aflevering. Een grote gasexplosie in Antwerpen verwoestte vier jaar geleden hun appartement. Zelf zoeken leverde niets op, dus hoopt Linda dat presentator Kobe Ilsen en zijn team voor 400.000 euro een nieuw huis in de stad vinden.
Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond
09:15In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding
07:00GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026
20:10Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5