TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hun woonplaats Assendelft kan dan nog zo mooi zijn, voor Yort en Merel uit Kopen Zonder Kijken is het Noord-Hollandse dorp niet meer de plek waar ze een toekomst kunnen opbouwen. Hun huis is veel te klein voor hen en hun twee zoontjes. Een nieuwe woning laat niet meer lang op zich wachten dankzij Martijn Krabbé en zijn team.
Waar stylist Roos Reedijk houdt van een kakelbont interieur, heeft bouwkundige Bob Sikkes ‘kleurenangst’, vertelt hij in Linda. “Wat zij doet in het programma zou ik zelf niet kunnen. Zij trekt mij uit mijn comfortzone.” Hoewel Sikkes al op zijn tiende geabonneerd was op designblad Eigen interieur & tuin, hoeft hij geen afgestyled huis. “Geen gashaard met witte kiezels, satijnen kussens of behang van ponyhaar. Er wordt hier geleefd.” (HH)
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los