TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Den Haag zitten Sanne en Ruben met de handen in het haar. Het stel heeft dringend meer ruimte nodig dan hun piepkleine appartementje kan bieden, maar na twee jaar, dertig bezichtigingen en acht biedingen hebben ze nog altijd geen zicht op een koophuis.
Dit gegeven maakt hen geknipte kandidaten voor Kopen Zonder Kijken. Sanne en Ruben hopen dat er snel schot in de zaak komt. Op televisie lijkt de aankoop van een nieuwe woning doorgaans vrij soepeltjes te verlopen, maar schijn bedriegt.
Makelaar Alex van Keulen vertelde aan De Telegraaf dat er gemiddeld zo’n 23 biedingen aan voorafgaan. Ook moeten de deelnemers aardig in de slappe was zitten: de makers verwachten van de woningzoekenden minimaal een budget van 400.000 euro voordat ze voor hen aan de slag gaan.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'