TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Den Haag zitten Sanne en Ruben met de handen in het haar. Het stel heeft dringend meer ruimte nodig dan hun piepkleine appartementje kan bieden, maar na twee jaar, dertig bezichtigingen en acht biedingen hebben ze nog altijd geen zicht op een koophuis.
Dit gegeven maakt hen geknipte kandidaten voor Kopen Zonder Kijken. Sanne en Ruben hopen dat er snel schot in de zaak komt. Op televisie lijkt de aankoop van een nieuwe woning doorgaans vrij soepeltjes te verlopen, maar schijn bedriegt.
Makelaar Alex van Keulen vertelde aan De Telegraaf dat er gemiddeld zo’n 23 biedingen aan voorafgaan. Ook moeten de deelnemers aardig in de slappe was zitten: de makers verwachten van de woningzoekenden minimaal een budget van 400.000 euro voordat ze voor hen aan de slag gaan.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen