TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Precies twee dagen nadat Rens en Christine hoorden dat ze waren uitgekozen voor Kopen zonder Kijken kreeg Rens een nare mededeling. Hij kreeg de diagnose MS en dat in de progressiefste vorm. Hoewel hun appartement sinds de geboorte van hun zoontje Juul echt te klein is, is het vinden van een huis niet meer het belangrijkste: Rens gaat meteen op zoek naar een behandeling voor zijn ziekte.
In Nederland zijn alleen medicijnen beschikbaar die het verloop van de ziekte afremmen. In Mexico is er wel een behandeling die MS zou kunnen stoppen, maar dat gaat inclusief reis- en verblijfkosten om een flink bedrag. Martijn Krabbé zet al zijn hulptroepen in om het stel niet alleen aan een nieuwe woning te helpen, maar ook geld in te zamelen voor zijn behandeling.
Je ziet Kopen zonder Kijken elke maandag om 20:30 uur bij RTL 4.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'