TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Precies twee dagen nadat Rens en Christine hoorden dat ze waren uitgekozen voor Kopen zonder Kijken kreeg Rens een nare mededeling. Hij kreeg de diagnose MS en dat in de progressiefste vorm. Hoewel hun appartement sinds de geboorte van hun zoontje Juul echt te klein is, is het vinden van een huis niet meer het belangrijkste: Rens gaat meteen op zoek naar een behandeling voor zijn ziekte.
In Nederland zijn alleen medicijnen beschikbaar die het verloop van de ziekte afremmen. In Mexico is er wel een behandeling die MS zou kunnen stoppen, maar dat gaat inclusief reis- en verblijfkosten om een flink bedrag. Martijn Krabbé zet al zijn hulptroepen in om het stel niet alleen aan een nieuwe woning te helpen, maar ook geld in te zamelen voor zijn behandeling.
Je ziet Kopen zonder Kijken elke maandag om 20:30 uur bij RTL 4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur