TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Precies twee dagen nadat Rens en Christine hoorden dat ze waren uitgekozen voor Kopen zonder Kijken kreeg Rens een nare mededeling. Hij kreeg de diagnose MS en dat in de progressiefste vorm. Hoewel hun appartement sinds de geboorte van hun zoontje Juul echt te klein is, is het vinden van een huis niet meer het belangrijkste: Rens gaat meteen op zoek naar een behandeling voor zijn ziekte.
In Nederland zijn alleen medicijnen beschikbaar die het verloop van de ziekte afremmen. In Mexico is er wel een behandeling die MS zou kunnen stoppen, maar dat gaat inclusief reis- en verblijfkosten om een flink bedrag. Martijn Krabbé zet al zijn hulptroepen in om het stel niet alleen aan een nieuwe woning te helpen, maar ook geld in te zamelen voor zijn behandeling.
Je ziet Kopen zonder Kijken elke maandag om 20:30 uur bij RTL 4.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen