TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin maart gaat Viaplay van start in Nederland. KPN hoopt daar een slaatje uit te slaan door de streamingdienst gratis aan te bieden. Dat zit zo.
KPN maakte woensdag bekend dat nieuwe klanten het abonnement op de videodienst van het Zweedse bedrijf Nordic Entertainment Group (NENT) cadeau krijgen.
Helaas: alleen nieuwe klanten. Bestaande klanten van KPN grijpen mis, al komt KPN hen ook voor een deel tegemoet. Zij krijgen korting op de abonnementsprijs van 13,99 euro en betalen straks 9,99 euro.
Concurrent VodafoneZiggo maakte vandaag ook zijn prijzen voor Viaplay bekend. Ter kennismaking krijgen Ziggo-klanten de kans om Viaplay vier maanden te proberen voor in totaal 20 euro (5 euro per maand). Daarna wordt de prijs 9,99 euro per maand. Andere tv-aanbieders zijn nog in onderhandeling met Viaplay over de mogelijkheden.
Naast de Formule 1, de grote pijler van Viaplay, heeft de videodienst ook de rechten van de Premier League, de Bundesliga, PDC-darts, snooker en pool en Mixed Martial Arts in het pakket zitten.
Naast het sportaanbod mengt Viaplay zich ook met films en series in de strijd om de gunst van de kijker. Viaplay gaat zelfs Nederlanders producties maken.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'