TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin maart gaat Viaplay van start in Nederland. KPN hoopt daar een slaatje uit te slaan door de streamingdienst gratis aan te bieden. Dat zit zo.
KPN maakte woensdag bekend dat nieuwe klanten het abonnement op de videodienst van het Zweedse bedrijf Nordic Entertainment Group (NENT) cadeau krijgen.
Helaas: alleen nieuwe klanten. Bestaande klanten van KPN grijpen mis, al komt KPN hen ook voor een deel tegemoet. Zij krijgen korting op de abonnementsprijs van 13,99 euro en betalen straks 9,99 euro.
Concurrent VodafoneZiggo maakte vandaag ook zijn prijzen voor Viaplay bekend. Ter kennismaking krijgen Ziggo-klanten de kans om Viaplay vier maanden te proberen voor in totaal 20 euro (5 euro per maand). Daarna wordt de prijs 9,99 euro per maand. Andere tv-aanbieders zijn nog in onderhandeling met Viaplay over de mogelijkheden.
Naast de Formule 1, de grote pijler van Viaplay, heeft de videodienst ook de rechten van de Premier League, de Bundesliga, PDC-darts, snooker en pool en Mixed Martial Arts in het pakket zitten.
Naast het sportaanbod mengt Viaplay zich ook met films en series in de strijd om de gunst van de kijker. Viaplay gaat zelfs Nederlanders producties maken.
Malgosia: 'Mijn fans willen dat ik in De Bondgenoten ga, naar mijn schoonzoon Ricardo'
13:28Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max