TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Begin maart gaat Viaplay van start in Nederland. KPN hoopt daar een slaatje uit te slaan door de streamingdienst gratis aan te bieden. Dat zit zo.
KPN maakte woensdag bekend dat nieuwe klanten het abonnement op de videodienst van het Zweedse bedrijf Nordic Entertainment Group (NENT) cadeau krijgen.
Helaas: alleen nieuwe klanten. Bestaande klanten van KPN grijpen mis, al komt KPN hen ook voor een deel tegemoet. Zij krijgen korting op de abonnementsprijs van 13,99 euro en betalen straks 9,99 euro.
Concurrent VodafoneZiggo maakte vandaag ook zijn prijzen voor Viaplay bekend. Ter kennismaking krijgen Ziggo-klanten de kans om Viaplay vier maanden te proberen voor in totaal 20 euro (5 euro per maand). Daarna wordt de prijs 9,99 euro per maand. Andere tv-aanbieders zijn nog in onderhandeling met Viaplay over de mogelijkheden.
Naast de Formule 1, de grote pijler van Viaplay, heeft de videodienst ook de rechten van de Premier League, de Bundesliga, PDC-darts, snooker en pool en Mixed Martial Arts in het pakket zitten.
Naast het sportaanbod mengt Viaplay zich ook met films en series in de strijd om de gunst van de kijker. Viaplay gaat zelfs Nederlanders producties maken.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’