TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met Trouw maakt Geel het stoppen van haar talkshow wereldkundig en benadrukt dat het niet haar eigen besluit is.
In Jacobine op 2 sprak de presentatrice de afgelopen jaren wekelijks met geestelijken, filosofen en denkers over actuele en spirituele thema's. Bij de start van het nieuwe tv-seizoen maakte KRO-NCRV echter bekend een nieuw koers te gaan varen. De omroep gaat levensbeschouwende programma's anders invullen en toegankelijk maken voor een publiek dat breder is dan alleen de eigen achterban.
Jacobine mag nog een serie afscheidsafleveringen maken en kiest ervoor het positieve te benadrukken: "Ik heb 23 jaar een eigen programma gehad, er is geen enkele reden om narrig te doen. Maar dit programma is zó verbonden met mij, het begon met Geel en eindigt met Jacobine op 2. Het afscheid van het programma voelt ook als afscheid van mij. Ik moet echt even resetten."
Jacobines zwanenzang bestaat uit zes afleveringen met als overkoepelend thema 'Geloven in' (vrijheid, liefde en de toekomst). De eerste aflevering van deze slotreeks is te zien op zondag 18 september om 17:10 uur op NPO 2.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint