TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met Trouw maakt Geel het stoppen van haar talkshow wereldkundig en benadrukt dat het niet haar eigen besluit is.
In Jacobine op 2 sprak de presentatrice de afgelopen jaren wekelijks met geestelijken, filosofen en denkers over actuele en spirituele thema's. Bij de start van het nieuwe tv-seizoen maakte KRO-NCRV echter bekend een nieuw koers te gaan varen. De omroep gaat levensbeschouwende programma's anders invullen en toegankelijk maken voor een publiek dat breder is dan alleen de eigen achterban.
Jacobine mag nog een serie afscheidsafleveringen maken en kiest ervoor het positieve te benadrukken: "Ik heb 23 jaar een eigen programma gehad, er is geen enkele reden om narrig te doen. Maar dit programma is zó verbonden met mij, het begon met Geel en eindigt met Jacobine op 2. Het afscheid van het programma voelt ook als afscheid van mij. Ik moet echt even resetten."
Jacobines zwanenzang bestaat uit zes afleveringen met als overkoepelend thema 'Geloven in' (vrijheid, liefde en de toekomst). De eerste aflevering van deze slotreeks is te zien op zondag 18 september om 17:10 uur op NPO 2.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien