TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Vrijdag is het moment om het lijden en sterven van Jezus te herdenken, en daarbij het lijden van alle mensen. In Kruisweg, een herhaling uit 2023, is te zien hoe een processie door het Kruiswegpark in Roermond trekt en stilstaat bij veertien fragmenten van Jezus’ lijdensweg. De meditaties zijn verzorgd door schrijfster Esther Gerritsen.
Corine van der Loos van geloofsgemeenschap Sant'Egidio leidt de processie. Zij bidt voor alle mensen die alleen zijn en verlangen naar vriendschap. “Wij ontmoeten wekelijks dak- en thuislozen, ouderen, kinderen en vluchtelingen. Hun grootste pijn is de eenzaamheid. Het gemis van relaties, een gemeenschap om bij te horen.” Sophia Dmytrenko, gevlucht uit Oekraïne, bidt voor alle mensen die leven in oorlog en geweld. (HH)
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days