TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Vrijdag is het moment om het lijden en sterven van Jezus te herdenken, en daarbij het lijden van alle mensen. In Kruisweg, een herhaling uit 2023, is te zien hoe een processie door het Kruiswegpark in Roermond trekt en stilstaat bij veertien fragmenten van Jezus’ lijdensweg. De meditaties zijn verzorgd door schrijfster Esther Gerritsen.
Corine van der Loos van geloofsgemeenschap Sant'Egidio leidt de processie. Zij bidt voor alle mensen die alleen zijn en verlangen naar vriendschap. “Wij ontmoeten wekelijks dak- en thuislozen, ouderen, kinderen en vluchtelingen. Hun grootste pijn is de eenzaamheid. Het gemis van relaties, een gemeenschap om bij te horen.” Sophia Dmytrenko, gevlucht uit Oekraïne, bidt voor alle mensen die leven in oorlog en geweld. (HH)
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026