TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Vrijdag is het moment om het lijden en sterven van Jezus te herdenken, en daarbij het lijden van alle mensen. In Kruisweg, een herhaling uit 2023, is te zien hoe een processie door het Kruiswegpark in Roermond trekt en stilstaat bij veertien fragmenten van Jezus’ lijdensweg. De meditaties zijn verzorgd door schrijfster Esther Gerritsen.
Corine van der Loos van geloofsgemeenschap Sant'Egidio leidt de processie. Zij bidt voor alle mensen die alleen zijn en verlangen naar vriendschap. “Wij ontmoeten wekelijks dak- en thuislozen, ouderen, kinderen en vluchtelingen. Hun grootste pijn is de eenzaamheid. Het gemis van relaties, een gemeenschap om bij te horen.” Sophia Dmytrenko, gevlucht uit Oekraïne, bidt voor alle mensen die leven in oorlog en geweld. (HH)
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie