TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Vrijdag is het moment om het lijden en sterven van Jezus te herdenken, en daarbij het lijden van alle mensen. In Kruisweg, een herhaling uit 2023, is te zien hoe een processie door het Kruiswegpark in Roermond trekt en stilstaat bij veertien fragmenten van Jezus’ lijdensweg. De meditaties zijn verzorgd door schrijfster Esther Gerritsen.
Corine van der Loos van geloofsgemeenschap Sant'Egidio leidt de processie. Zij bidt voor alle mensen die alleen zijn en verlangen naar vriendschap. “Wij ontmoeten wekelijks dak- en thuislozen, ouderen, kinderen en vluchtelingen. Hun grootste pijn is de eenzaamheid. Het gemis van relaties, een gemeenschap om bij te horen.” Sophia Dmytrenko, gevlucht uit Oekraïne, bidt voor alle mensen die leven in oorlog en geweld. (HH)
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside