TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goede Vrijdag is het moment om het lijden en sterven van Jezus te herdenken, en daarbij het lijden van alle mensen. In Kruisweg, een herhaling uit 2023, is te zien hoe een processie door het Kruiswegpark in Roermond trekt en stilstaat bij veertien fragmenten van Jezus’ lijdensweg. De meditaties zijn verzorgd door schrijfster Esther Gerritsen.
Corine van der Loos van geloofsgemeenschap Sant'Egidio leidt de processie. Zij bidt voor alle mensen die alleen zijn en verlangen naar vriendschap. “Wij ontmoeten wekelijks dak- en thuislozen, ouderen, kinderen en vluchtelingen. Hun grootste pijn is de eenzaamheid. Het gemis van relaties, een gemeenschap om bij te horen.” Sophia Dmytrenko, gevlucht uit Oekraïne, bidt voor alle mensen die leven in oorlog en geweld. (HH)
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?