TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond staat in het teken van de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. NPO1, RTL4 en SBS6 zenden samen een tv-programma uit om geld in te zamelen.
De landelijke en regionale media komen massaal in actie voor de Giro555 campagne 'Samen in Actie voor Oekraïne' met een gezamenlijk televisieprogramma om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de humanitaire nood die honderdduizenden Oekraïners heeft getroffen.
Gedurende de dag is er een speciale uitzending van Radio555, waarin tien radiostations samenwerken.
De tv-uitzending Samen in actie voor Oekraïne duurt van van 20.30 tot 23.00 uur en wordt gepresenteerd door Chantal Janzen en Rob Kemps. In de studio ontvangen Jeroen Pauw en Eva Jinek gasten aan tafel.
Ook radiozenders komen in actie. Van 06.00 uur tot 21.00 uur is er een speciale uitzending van Radio555, die op NPO Radio 2, NPO 3FM, NPO Radio 5, Qmusic, 100%NL, Radio 538, Radio 10, Radio Veronica, SLAM! en Sublime wordt uitgezonden.
De uitzending komt vanuit Beeld en Geluid, waar ook het belpanel van Giro 555 is ondergebracht. Dionne Stax doet samen met Britt Dekker verslag. Hila Noorzai volgt in het actiecentrum alle ontwikkelingen op social media.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij