TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond staat in het teken van de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. NPO1, RTL4 en SBS6 zenden samen een tv-programma uit om geld in te zamelen.
De landelijke en regionale media komen massaal in actie voor de Giro555 campagne 'Samen in Actie voor Oekraïne' met een gezamenlijk televisieprogramma om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de humanitaire nood die honderdduizenden Oekraïners heeft getroffen.
Gedurende de dag is er een speciale uitzending van Radio555, waarin tien radiostations samenwerken.
De tv-uitzending Samen in actie voor Oekraïne duurt van van 20.30 tot 23.00 uur en wordt gepresenteerd door Chantal Janzen en Rob Kemps. In de studio ontvangen Jeroen Pauw en Eva Jinek gasten aan tafel.
Ook radiozenders komen in actie. Van 06.00 uur tot 21.00 uur is er een speciale uitzending van Radio555, die op NPO Radio 2, NPO 3FM, NPO Radio 5, Qmusic, 100%NL, Radio 538, Radio 10, Radio Veronica, SLAM! en Sublime wordt uitgezonden.
De uitzending komt vanuit Beeld en Geluid, waar ook het belpanel van Giro 555 is ondergebracht. Dionne Stax doet samen met Britt Dekker verslag. Hila Noorzai volgt in het actiecentrum alle ontwikkelingen op social media.
Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open
10:40Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4