TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanavond staat in het teken van de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne. NPO1, RTL4 en SBS6 zenden samen een tv-programma uit om geld in te zamelen.
De landelijke en regionale media komen massaal in actie voor de Giro555 campagne 'Samen in Actie voor Oekraïne' met een gezamenlijk televisieprogramma om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor de humanitaire nood die honderdduizenden Oekraïners heeft getroffen.
Gedurende de dag is er een speciale uitzending van Radio555, waarin tien radiostations samenwerken.
De tv-uitzending Samen in actie voor Oekraïne duurt van van 20.30 tot 23.00 uur en wordt gepresenteerd door Chantal Janzen en Rob Kemps. In de studio ontvangen Jeroen Pauw en Eva Jinek gasten aan tafel.
Ook radiozenders komen in actie. Van 06.00 uur tot 21.00 uur is er een speciale uitzending van Radio555, die op NPO Radio 2, NPO 3FM, NPO Radio 5, Qmusic, 100%NL, Radio 538, Radio 10, Radio Veronica, SLAM! en Sublime wordt uitgezonden.
De uitzending komt vanuit Beeld en Geluid, waar ook het belpanel van Giro 555 is ondergebracht. Dionne Stax doet samen met Britt Dekker verslag. Hila Noorzai volgt in het actiecentrum alle ontwikkelingen op social media.
I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
20:32Kijkers vol lof over battle tussen Humphrey en Nicole bij The Voice of Holland
15:02Arjen Lubach veroorzaakt tanktoerisme: 'Dit hebben we willen voorkomen'