TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De landen in Centraal-Azië hebben de onderdrukking van het Sovjettijdperk achter zich gelaten, maar vinden het duidelijk nog niet makkelijk om op eigen benen te staan.
In de laatste aflevering van Langs de Nieuwe Zijderoute maken Jelle Brandt Corstius en Ruben Terlou de balans op van hun reis door het gebied, waar ze zagen hoe China via grote bouwprojecten zijn macht uitbreidt in landen als Kazachstan, Kirgizië en Pakistan.
In dit laatste land bouwt China voor veel geld een grote diepzeehaven. Deze kan een grote impuls geven aan de Pakistaanse economie, maar daar staat wel een prijs tegenover. Ook constateren Brandt Corstius en Terlou hoe oude tradities na de val van de Sovjet-Unie zijn teruggekeerd: een trend waar veel jongeren zich tegen verzetten.
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom