TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De landen in Centraal-Azië hebben de onderdrukking van het Sovjettijdperk achter zich gelaten, maar vinden het duidelijk nog niet makkelijk om op eigen benen te staan.
In de laatste aflevering van Langs de Nieuwe Zijderoute maken Jelle Brandt Corstius en Ruben Terlou de balans op van hun reis door het gebied, waar ze zagen hoe China via grote bouwprojecten zijn macht uitbreidt in landen als Kazachstan, Kirgizië en Pakistan.
In dit laatste land bouwt China voor veel geld een grote diepzeehaven. Deze kan een grote impuls geven aan de Pakistaanse economie, maar daar staat wel een prijs tegenover. Ook constateren Brandt Corstius en Terlou hoe oude tradities na de val van de Sovjet-Unie zijn teruggekeerd: een trend waar veel jongeren zich tegen verzetten.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen