TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van Lauren! belooft weer verbazingwekkend te worden. Lauren Verster duikt in de voor ons vaak onbekende werelden en gaat in gesprek met verschillende gemeenschappen.
Zo reist Lauren dit seizoen eerst af naar het Turkse Bodrum, een populaire badplaats voor toeristen maar ook een paradijs voor bejaarde ‘sugarmommies’ die er jonge mannen scoren voor hun seksuele behoeften.
Daarna duikt Verster in Parijs in de wereld van de LGBTQIA-ballroomscene, een ‘underground scene’ die oorspronkelijk is ontstaan onder de afro- en latino Amerikaanse dragqueens in de jaren ’60 in Harlem, New York.
In Manchester krijgt de snelst groeiende orthodox Joodse gemeenschap van Europa een bezoekje. Hier gaat Lauren op zoek naar de verhalen van jonge mensen die zich in de moderne maatschappij houden aan eeuwenoude strikte geloofsregels.
Vervolgens onderzoekt Lauren in Spanje moderne holbewoners die in grotten leven, een gemeenschap die een compleet eigen wereld heeft gecreëerd, ver weg van de stressvolle maatschappij.
Het nieuwe seizoen van Lauren! is vanaf 23 februari te zien om 21.15 uur op NPO 3.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker