TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lauren! gaat naar Los Angeles. Het is de bakermat van de filmindustrie, maar Lauren Verster kiest nooit voor de gebaande paden, het hare leidt in deze immense stad naar de Dolores Mission Church.
De Dolores Misson Church was 35 jaar geleden de armste katholieke parochie met de hoogste concentratie bendes. Met Los Angeles als bendehoofdstad van de wereld, wil dat wel wat zeggen. In 1986 werd pater Gregory Boyle er predikant. 'Father Greg' zag geen criminelen, maar mensen die hulp nodig hadden. Hij richtte Homeboy Industries op, een rehabilitatiecentrum waar ex-bendeleden een nieuw leven konden beginnen.
Verster gaat op bezoek bij dit baken van hoop in Los Angeles en spreekt mensen die jarenlang in criminaliteit en in de gevangenis zaten, en besloten een andere richting in te slaan.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag