TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lauren! gaat naar Los Angeles. Het is de bakermat van de filmindustrie, maar Lauren Verster kiest nooit voor de gebaande paden, het hare leidt in deze immense stad naar de Dolores Mission Church.
De Dolores Misson Church was 35 jaar geleden de armste katholieke parochie met de hoogste concentratie bendes. Met Los Angeles als bendehoofdstad van de wereld, wil dat wel wat zeggen. In 1986 werd pater Gregory Boyle er predikant. 'Father Greg' zag geen criminelen, maar mensen die hulp nodig hadden. Hij richtte Homeboy Industries op, een rehabilitatiecentrum waar ex-bendeleden een nieuw leven konden beginnen.
Verster gaat op bezoek bij dit baken van hoop in Los Angeles en spreekt mensen die jarenlang in criminaliteit en in de gevangenis zaten, en besloten een andere richting in te slaan.
Alles over de reboot van de legendarische jongerenserie Fort Alpha
13:22Johnny de Mol ontvangt deze gasten dinsdagavond in De Oranjezomer
11:52Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint