TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lauren! gaat naar Los Angeles. Het is de bakermat van de filmindustrie, maar Lauren Verster kiest nooit voor de gebaande paden, het hare leidt in deze immense stad naar de Dolores Mission Church.
De Dolores Misson Church was 35 jaar geleden de armste katholieke parochie met de hoogste concentratie bendes. Met Los Angeles als bendehoofdstad van de wereld, wil dat wel wat zeggen. In 1986 werd pater Gregory Boyle er predikant. 'Father Greg' zag geen criminelen, maar mensen die hulp nodig hadden. Hij richtte Homeboy Industries op, een rehabilitatiecentrum waar ex-bendeleden een nieuw leven konden beginnen.
Verster gaat op bezoek bij dit baken van hoop in Los Angeles en spreekt mensen die jarenlang in criminaliteit en in de gevangenis zaten, en besloten een andere richting in te slaan.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
11:58Rutger van Barneveld zou wel een eigen realityserie willen
10:38Op deze datum start het derde seizoen van Single Bells
09:10De TV van gisteren: kijkers hopen vurig op nieuw seizoen van Zussen na slotaflevering met open einde
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Code van Coppens, Trap