TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lauren! gaat naar Los Angeles. Het is de bakermat van de filmindustrie, maar Lauren Verster kiest nooit voor de gebaande paden, het hare leidt in deze immense stad naar de Dolores Mission Church.
De Dolores Misson Church was 35 jaar geleden de armste katholieke parochie met de hoogste concentratie bendes. Met Los Angeles als bendehoofdstad van de wereld, wil dat wel wat zeggen. In 1986 werd pater Gregory Boyle er predikant. 'Father Greg' zag geen criminelen, maar mensen die hulp nodig hadden. Hij richtte Homeboy Industries op, een rehabilitatiecentrum waar ex-bendeleden een nieuw leven konden beginnen.
Verster gaat op bezoek bij dit baken van hoop in Los Angeles en spreekt mensen die jarenlang in criminaliteit en in de gevangenis zaten, en besloten een andere richting in te slaan.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'