TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lauren! gaat naar Los Angeles. Het is de bakermat van de filmindustrie, maar Lauren Verster kiest nooit voor de gebaande paden, het hare leidt in deze immense stad naar de Dolores Mission Church.
De Dolores Misson Church was 35 jaar geleden de armste katholieke parochie met de hoogste concentratie bendes. Met Los Angeles als bendehoofdstad van de wereld, wil dat wel wat zeggen. In 1986 werd pater Gregory Boyle er predikant. 'Father Greg' zag geen criminelen, maar mensen die hulp nodig hadden. Hij richtte Homeboy Industries op, een rehabilitatiecentrum waar ex-bendeleden een nieuw leven konden beginnen.
Verster gaat op bezoek bij dit baken van hoop in Los Angeles en spreekt mensen die jarenlang in criminaliteit en in de gevangenis zaten, en besloten een andere richting in te slaan.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week