TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De studio van Lego Masters is gereserveerd voor de vier teams die tot nu toe het beste hebben gepresteerd. Van alle duo’s die aan de start stonden, zijn Tom & Peter (België), Arne & Sander (NL), Jaap & Matthijs (NL) en Bob & Wouter (NL) nog in de race.
De halve finale, die volgende week plaatsvindt, lonkt voor de bouwers. Maar zover is het nog niet; eerst moeten ze al hun creativiteit en techniek inzetten voor een nieuwe opdracht. Jamai Loman en Andy Peelman maken zich minder druk. De presentatoren denken in alle rust een filmpje te kunnen kijken, maar dat pakt deze aflevering toch even wat anders uit.
Wie de grootste Lego-winkel ter wereld wil bezoeken, moet in Londen zijn. De vestiging op Leicester Square is in augustus heropend na een grondige renovatie. Hier staat onder meer een typisch Engelse rode dubbeldekkerbus, waar 270.884 steentjes aan te pas zijn gekomen.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer