TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bouwen met Lego vergt creativiteit, geduld en ruimtelijk inzicht, maar niet direct een enorme fysieke inspanning. Daar komt in deze aflevering van Lego Masters: Out of the Box verandering in.
De overgebleven teams strijden namelijk tegen elkaar op de zolder van de Mechelse bibliotheek. De conditie van de kandidaten wordt flink op de proef gesteld als blijkt dat hun bouwmateriaal in de brickbuzzjes blijft. De deelnemers moeten dus heel wat keren de statige trappen op en af lopen.
Ook Ruben Nicolai is gegrepen door het Legovirus. “We zitten heerlijk op de vierkante centimeter te prutsen aan Zweinstein uit Harry Potter en een uur vliegt om”, vertelde de presentator aan Nu.nl. “Het is haast meditatief, totdat je weer met je blote voeten op zo'n blokje trapt natuurlijk.”
Lego Masters: Out of the Box is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS