TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bouwen met Lego vergt creativiteit, geduld en ruimtelijk inzicht, maar niet direct een enorme fysieke inspanning. Daar komt in deze aflevering van Lego Masters: Out of the Box verandering in.
De overgebleven teams strijden namelijk tegen elkaar op de zolder van de Mechelse bibliotheek. De conditie van de kandidaten wordt flink op de proef gesteld als blijkt dat hun bouwmateriaal in de brickbuzzjes blijft. De deelnemers moeten dus heel wat keren de statige trappen op en af lopen.
Ook Ruben Nicolai is gegrepen door het Legovirus. “We zitten heerlijk op de vierkante centimeter te prutsen aan Zweinstein uit Harry Potter en een uur vliegt om”, vertelde de presentator aan Nu.nl. “Het is haast meditatief, totdat je weer met je blote voeten op zo'n blokje trapt natuurlijk.”
Lego Masters: Out of the Box is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit