TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Bouwen met Lego vergt creativiteit, geduld en ruimtelijk inzicht, maar niet direct een enorme fysieke inspanning. Daar komt in deze aflevering van Lego Masters: Out of the Box verandering in.
De overgebleven teams strijden namelijk tegen elkaar op de zolder van de Mechelse bibliotheek. De conditie van de kandidaten wordt flink op de proef gesteld als blijkt dat hun bouwmateriaal in de brickbuzzjes blijft. De deelnemers moeten dus heel wat keren de statige trappen op en af lopen.
Ook Ruben Nicolai is gegrepen door het Legovirus. “We zitten heerlijk op de vierkante centimeter te prutsen aan Zweinstein uit Harry Potter en een uur vliegt om”, vertelde de presentator aan Nu.nl. “Het is haast meditatief, totdat je weer met je blote voeten op zo'n blokje trapt natuurlijk.”
Lego Masters: Out of the Box is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6