TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lenette van Dongen is gescheiden, ze heeft Amsterdam vaarwel gezegd en is verhuisd naar het platteland. Ze is er gelukkiger dan ooit, vertelt ze in haar tiende voorstelling Tegenwind uit 2016. Het publiek ziet de cabaretière in een vrijwel leeg decor en daarin schuilt de symboliek.
Van Dongen heeft in deze fase niet meer nodig dan een paar huishoudelijke apparaten om haar leven op te fleuren. Een bucketlist met daarop zaken als parachutespringen en verre reizen? Hou op! Een lekkere tuin en schone ramen, dat is het wel.
Dat maakt van Tegenwind een persoonlijk verhaal vol zelfspot, een voorstelling die lovende recensies kreeg. En wie wil weten waarom elke vrouw zichzelf een urinoir cadeau zou moeten doen, mag deze voorstelling niet missen. (HH)
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen