TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Daten op tv kan behoorlijk ongemakkelijk zijn. Als niet-professional moeten zingen en dansen op televisie is zo mogelijk nóg ongemakkelijker. Precies dat is wat er samenkomt in Liedje op het Eerste Gezicht.
Drie vrijgezelle zangers en drie single zangeressen zingen een duet met elkaar. Tijdens de eerste minuut van het optreden zien ze elkaar niet, daarna wel: hét moment om ook even een dansje te wagen. Aan het einde van de aflevering geven de deelnemers door met wie zij de beste klik hebben en bij een match krijgen ze een geldbedrag om op date te gaan.
Edsilia Rombley, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, verklapte tegenover Linda.nl dat de vonken er vanaf vliegen. “We hebben écht veel matches. In iedere aflevering zit er minimaal één.”
Partnerbijdrage
Merel Ek bij Vandaag Inside: 'Borstvoeding geven is niet zo makkelijk als het lijkt'
13:49Nieuwe serie Rust en Vreugd met Annet Malherbe is vanaf dan te zien
13:28Dit programma vervangt We Zijn Er Bijna! op NPO1
12:47Zo eert Tijd voor MAX Joke Bruijs
12:10Johan Derksen: 'Koninklijke familie, stop met dat lullige gezwaai'