TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daten op tv kan behoorlijk ongemakkelijk zijn. Als niet-professional moeten zingen en dansen op televisie is zo mogelijk nóg ongemakkelijker. Precies dat is wat er samenkomt in Liedje op het Eerste Gezicht.
Drie vrijgezelle zangers en drie single zangeressen zingen een duet met elkaar. Tijdens de eerste minuut van het optreden zien ze elkaar niet, daarna wel: hét moment om ook even een dansje te wagen. Aan het einde van de aflevering geven de deelnemers door met wie zij de beste klik hebben en bij een match krijgen ze een geldbedrag om op date te gaan.
Edsilia Rombley, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, verklapte tegenover Linda.nl dat de vonken er vanaf vliegen. “We hebben écht veel matches. In iedere aflevering zit er minimaal één.”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger