TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daten op tv kan behoorlijk ongemakkelijk zijn. Als niet-professional moeten zingen en dansen op televisie is zo mogelijk nóg ongemakkelijker. Precies dat is wat er samenkomt in Liedje op het Eerste Gezicht.
Drie vrijgezelle zangers en drie single zangeressen zingen een duet met elkaar. Tijdens de eerste minuut van het optreden zien ze elkaar niet, daarna wel: hét moment om ook even een dansje te wagen. Aan het einde van de aflevering geven de deelnemers door met wie zij de beste klik hebben en bij een match krijgen ze een geldbedrag om op date te gaan.
Edsilia Rombley, die het programma samen met Wendy van Dijk presenteert, verklapte tegenover Linda.nl dat de vonken er vanaf vliegen. “We hebben écht veel matches. In iedere aflevering zit er minimaal één.”
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'