TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Otto en Marlies kondigden eerder al groot nieuws aan: ze gaan trouwen. In deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is het zover en wordt alles in het werk gesteld om er een mooie bruiloft van te maken.
Marlies en Otto hebben nooit overwogen het landgoed te koop te zetten, vertellen ze op NPO Radio 1. “Als je een relatie krijgt met iemand als Otto dan besef je dat het een traditie is. Die geef je door aan de volgende generatie”, zegt Marlies. Otto weet al dat zijn twee dochters er over een paar jaar willen gaan wonen. “Zo blijft het in de familie.”
Op de andere landgoederen is er ook veel te doen. In Heeze komt het gilde langs voor de traditionele vendelgroet en eerstejaarsstudenten komen Robert en Cathrien helpen met het onderhoud van hun park.
Benieuwd? Deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is op vrijdag 17 mei vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers halen uit naar Anouk, Diederik en Dominique na besluit over Sayf: 'Hypocriet'
07:33Acteur Peter Faber (82) overleden
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Poirot, Mechanic: Resurrection
21:48Kijkers B&B Vol Liefde gruwelen van Fred en moedigen Yvonne aan
17:30Het leven en de carrière van Jerney Kaagman in beeld