TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Otto en Marlies kondigden eerder al groot nieuws aan: ze gaan trouwen. In deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is het zover en wordt alles in het werk gesteld om er een mooie bruiloft van te maken.
Marlies en Otto hebben nooit overwogen het landgoed te koop te zetten, vertellen ze op NPO Radio 1. “Als je een relatie krijgt met iemand als Otto dan besef je dat het een traditie is. Die geef je door aan de volgende generatie”, zegt Marlies. Otto weet al dat zijn twee dochters er over een paar jaar willen gaan wonen. “Zo blijft het in de familie.”
Op de andere landgoederen is er ook veel te doen. In Heeze komt het gilde langs voor de traditionele vendelgroet en eerstejaarsstudenten komen Robert en Cathrien helpen met het onderhoud van hun park.
Benieuwd? Deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is op vrijdag 17 mei vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten