TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Otto en Marlies kondigden eerder al groot nieuws aan: ze gaan trouwen. In deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is het zover en wordt alles in het werk gesteld om er een mooie bruiloft van te maken.
Marlies en Otto hebben nooit overwogen het landgoed te koop te zetten, vertellen ze op NPO Radio 1. “Als je een relatie krijgt met iemand als Otto dan besef je dat het een traditie is. Die geef je door aan de volgende generatie”, zegt Marlies. Otto weet al dat zijn twee dochters er over een paar jaar willen gaan wonen. “Zo blijft het in de familie.”
Op de andere landgoederen is er ook veel te doen. In Heeze komt het gilde langs voor de traditionele vendelgroet en eerstejaarsstudenten komen Robert en Cathrien helpen met het onderhoud van hun park.
Benieuwd? Deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is op vrijdag 17 mei vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons