TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Otto en Marlies kondigden eerder al groot nieuws aan: ze gaan trouwen. In deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is het zover en wordt alles in het werk gesteld om er een mooie bruiloft van te maken.
Marlies en Otto hebben nooit overwogen het landgoed te koop te zetten, vertellen ze op NPO Radio 1. “Als je een relatie krijgt met iemand als Otto dan besef je dat het een traditie is. Die geef je door aan de volgende generatie”, zegt Marlies. Otto weet al dat zijn twee dochters er over een paar jaar willen gaan wonen. “Zo blijft het in de familie.”
Op de andere landgoederen is er ook veel te doen. In Heeze komt het gilde langs voor de traditionele vendelgroet en eerstejaarsstudenten komen Robert en Cathrien helpen met het onderhoud van hun park.
Benieuwd? Deze aflevering van Liefde voor het Landgoed is op vrijdag 17 mei vanaf 20:33 uur te zien bij MAX op NPO1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'