TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lodewijk Hoekstra presenteert al heel lang tuinprogramma’s voor RTL 4. Met bijna een miljoen kijkers per aflevering van Eigen Huis en Tuin werd hij ‘de best bekeken tuinman van Nederland’.
Inmiddels doet hij veel meer dan klussen in tv-tuinen, zo is hij ook ambassadeur van verschillende duurzame initiatieven. Een van zijn grote zorgen is dat er steeds minder insecten zijn. Het derde seizoen van Lodewijks Groene Geluk zit weer boordevol tips en inspiratie voor een groener bestaan.
In deze eerste aflevering gaan Hoekstra en zijn tuinteam aan de slag in Bergen op Zoom. Ze leggen een duurzame tuin aan voor een kinderdagverblijf dat binnenkort opengaat. Biodiversiteit en hergebruik zijn daarbij belangrijk. Ook klimaatdeskundige Helga van Leur gaat weer op pad.
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'