TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lodewijk Hoekstra presenteert al heel lang tuinprogramma’s voor RTL 4. Met bijna een miljoen kijkers per aflevering van Eigen Huis en Tuin werd hij ‘de best bekeken tuinman van Nederland’.
Inmiddels doet hij veel meer dan klussen in tv-tuinen, zo is hij ook ambassadeur van verschillende duurzame initiatieven. Een van zijn grote zorgen is dat er steeds minder insecten zijn. Het derde seizoen van Lodewijks Groene Geluk zit weer boordevol tips en inspiratie voor een groener bestaan.
In deze eerste aflevering gaan Hoekstra en zijn tuinteam aan de slag in Bergen op Zoom. Ze leggen een duurzame tuin aan voor een kinderdagverblijf dat binnenkort opengaat. Biodiversiteit en hergebruik zijn daarbij belangrijk. Ook klimaatdeskundige Helga van Leur gaat weer op pad.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'