TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lodewijk Hoekstra presenteert al heel lang tuinprogramma’s voor RTL 4. Met bijna een miljoen kijkers per aflevering van Eigen Huis en Tuin werd hij ‘de best bekeken tuinman van Nederland’.
Inmiddels doet hij veel meer dan klussen in tv-tuinen, zo is hij ook ambassadeur van verschillende duurzame initiatieven. Een van zijn grote zorgen is dat er steeds minder insecten zijn. Het derde seizoen van Lodewijks Groene Geluk zit weer boordevol tips en inspiratie voor een groener bestaan.
In deze eerste aflevering gaan Hoekstra en zijn tuinteam aan de slag in Bergen op Zoom. Ze leggen een duurzame tuin aan voor een kinderdagverblijf dat binnenkort opengaat. Biodiversiteit en hergebruik zijn daarbij belangrijk. Ook klimaatdeskundige Helga van Leur gaat weer op pad.
Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface
08:04De TV van gisteren: kijkers zijn getuige van bijzonder pijnlijke exits in De Verraders