TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lodewijk Hoekstra presenteert al heel lang tuinprogramma’s voor RTL 4. Met bijna een miljoen kijkers per aflevering van Eigen Huis en Tuin werd hij ‘de best bekeken tuinman van Nederland’.
Inmiddels doet hij veel meer dan klussen in tv-tuinen, zo is hij ook ambassadeur van verschillende duurzame initiatieven. Een van zijn grote zorgen is dat er steeds minder insecten zijn. Het derde seizoen van Lodewijks Groene Geluk zit weer boordevol tips en inspiratie voor een groener bestaan.
In deze eerste aflevering gaan Hoekstra en zijn tuinteam aan de slag in Bergen op Zoom. Ze leggen een duurzame tuin aan voor een kinderdagverblijf dat binnenkort opengaat. Biodiversiteit en hergebruik zijn daarbij belangrijk. Ook klimaatdeskundige Helga van Leur gaat weer op pad.
Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren
15:39Rob ontmoet nieuwe match in Married at First Sight
14:59Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'
14:19Hier bekijk je het volledige interview met Humberto Tan over Renze Klamer en RTL Tonight
13:51Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen