TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lodewijk Hoekstra presenteert al heel lang tuinprogramma’s voor RTL 4. Met bijna een miljoen kijkers per aflevering van Eigen Huis en Tuin werd hij ‘de best bekeken tuinman van Nederland’.
Inmiddels doet hij veel meer dan klussen in tv-tuinen, zo is hij ook ambassadeur van verschillende duurzame initiatieven. Een van zijn grote zorgen is dat er steeds minder insecten zijn. Het derde seizoen van Lodewijks Groene Geluk zit weer boordevol tips en inspiratie voor een groener bestaan.
In deze eerste aflevering gaan Hoekstra en zijn tuinteam aan de slag in Bergen op Zoom. Ze leggen een duurzame tuin aan voor een kinderdagverblijf dat binnenkort opengaat. Biodiversiteit en hergebruik zijn daarbij belangrijk. Ook klimaatdeskundige Helga van Leur gaat weer op pad.
Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis
05:09Alle winnaars van het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 op een rij
23:59Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
22:39De Bondgenoten wint de Gouden Televizier-Ring 2026