TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De taal van de liefde heeft weinig woorden nodig, maar elkaar kunnen verstaan is wel een basisbehoefte. Of toch niet? Dat is het uitgangspunt van Love & Translation, een nieuwe Amerikaanse datingshow waarbij de taalbarrière het grootste obstakel vormt.
Drie vrijgezelle Amerikaanse mannen maken in een luxe villa op een tropisch eiland kennis met twaalf bloedmooie, buitenlandse singles. Maar flirten blijkt een onmogelijke missie, want de vrouwen zijn de Engelse taal niet machtig. Er zijn geen tolken beschikbaar en de drie mannen spreken ook amper een woordje over de grens.
Lichaamstaal voert noodgedwongen de boventoon. Maar wat de mannen niet doorhebben: sommige vrouwen kunnen elkaar wel verstaan en al snel gaan de mannen genadeloos over de tong.
Love & Translation is vanaf donderdag 8 februari wekelijks om 20:30 uur te zien bij TLC.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)