TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De taal van de liefde heeft weinig woorden nodig, maar elkaar kunnen verstaan is wel een basisbehoefte. Of toch niet? Dat is het uitgangspunt van Love & Translation, een nieuwe Amerikaanse datingshow waarbij de taalbarrière het grootste obstakel vormt.
Drie vrijgezelle Amerikaanse mannen maken in een luxe villa op een tropisch eiland kennis met twaalf bloedmooie, buitenlandse singles. Maar flirten blijkt een onmogelijke missie, want de vrouwen zijn de Engelse taal niet machtig. Er zijn geen tolken beschikbaar en de drie mannen spreken ook amper een woordje over de grens.
Lichaamstaal voert noodgedwongen de boventoon. Maar wat de mannen niet doorhebben: sommige vrouwen kunnen elkaar wel verstaan en al snel gaan de mannen genadeloos over de tong.
Love & Translation is vanaf donderdag 8 februari wekelijks om 20:30 uur te zien bij TLC.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'