TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maarten steekt zijn lof duidelijk niet onder stoelen of banken.
In De Slimste Mens worden de kandidaten dagelijks getrakteerd op fragmenten van de Nederlandse televisie. Zo ook afgelopen dinsdag toen er een beeld voorbij schoot van het door Özcan Akyol gepresenteerde programma De Geknipte Gast. De kandidaten in kwestie - Thomas Brok, Cindy Hoetmer en Martin Rombouts - wisten duidelijk het een en ander over hem en zijn programma en dat geldt ook voor Maarten van Rossem. Hij is zelfs diverse keren door hem geïnterviewd.
Niet zonder reden, zo blijkt nu. De vaste sidekick van Philip Freriks blijkt namelijk enorm te spreken over zijn kunnen. "Terecht, lijkt me", reageert hij al direct wanneer Philip opmerkt dat Eus wel erg vaak te zien is op televisie. "Hij is intelligent, rustig, heeft een brede belangstelling en is een voortreffelijke interviewer. Zonder meer.", aldus Maarten. En dat komt volgens Maarten niet vaak voor. "Vaak denk je op de televisie: deze persoon kan beter wegblijven, maar in zijn geval denk ik dat hij het - geheel terecht en zeer rustig - waarmaakt." Die complimenten kan Eus in zijn zak steken!
De Slimste Mens is van maandag t/m donderdag dagelijks rond 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen