TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maarten steekt zijn lof duidelijk niet onder stoelen of banken.
In De Slimste Mens worden de kandidaten dagelijks getrakteerd op fragmenten van de Nederlandse televisie. Zo ook afgelopen dinsdag toen er een beeld voorbij schoot van het door Özcan Akyol gepresenteerde programma De Geknipte Gast. De kandidaten in kwestie - Thomas Brok, Cindy Hoetmer en Martin Rombouts - wisten duidelijk het een en ander over hem en zijn programma en dat geldt ook voor Maarten van Rossem. Hij is zelfs diverse keren door hem geïnterviewd.
Niet zonder reden, zo blijkt nu. De vaste sidekick van Philip Freriks blijkt namelijk enorm te spreken over zijn kunnen. "Terecht, lijkt me", reageert hij al direct wanneer Philip opmerkt dat Eus wel erg vaak te zien is op televisie. "Hij is intelligent, rustig, heeft een brede belangstelling en is een voortreffelijke interviewer. Zonder meer.", aldus Maarten. En dat komt volgens Maarten niet vaak voor. "Vaak denk je op de televisie: deze persoon kan beter wegblijven, maar in zijn geval denk ik dat hij het - geheel terecht en zeer rustig - waarmaakt." Die complimenten kan Eus in zijn zak steken!
De Slimste Mens is van maandag t/m donderdag dagelijks rond 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje