TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze voorlaatste aflevering van Maestro strijden nog drie BN’ers om de gouden baton. Tjitske Reidinga, Frédérique Spigt en Chris Zegers zijn de drie dirigenten die nog in de race zijn. Met de finale in zicht - die volgende week live wordt uitgezonden - zijn de juryleden weer streng en rechtvaardig.
Gedurende het seizoen merkten de juryleden op dat Spigt grote moeite had met het volhouden van het juiste tempo, maar dat ze halverwege de wedstrijd een doorbraak had. Houdt ze die vast?
Ook zagen ze hoe het zelfvertrouwen van Reidinga per aflevering groeide en hoe dat leidde tot grote gebaren. Zegers neemt het dirigeren bloedserieus en legt heel zijn ziel in de muziek, een pluspunt, maar daar kan hij zichzelf volgens de jury ook in verliezen.
Maestro is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film