TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze voorlaatste aflevering van Maestro strijden nog drie BN’ers om de gouden baton. Tjitske Reidinga, Frédérique Spigt en Chris Zegers zijn de drie dirigenten die nog in de race zijn. Met de finale in zicht - die volgende week live wordt uitgezonden - zijn de juryleden weer streng en rechtvaardig.
Gedurende het seizoen merkten de juryleden op dat Spigt grote moeite had met het volhouden van het juiste tempo, maar dat ze halverwege de wedstrijd een doorbraak had. Houdt ze die vast?
Ook zagen ze hoe het zelfvertrouwen van Reidinga per aflevering groeide en hoe dat leidde tot grote gebaren. Zegers neemt het dirigeren bloedserieus en legt heel zijn ziel in de muziek, een pluspunt, maar daar kan hij zichzelf volgens de jury ook in verliezen.
Maestro is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien