TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze voorlaatste aflevering van Maestro strijden nog drie BN’ers om de gouden baton. Tjitske Reidinga, Frédérique Spigt en Chris Zegers zijn de drie dirigenten die nog in de race zijn. Met de finale in zicht - die volgende week live wordt uitgezonden - zijn de juryleden weer streng en rechtvaardig.
Gedurende het seizoen merkten de juryleden op dat Spigt grote moeite had met het volhouden van het juiste tempo, maar dat ze halverwege de wedstrijd een doorbraak had. Houdt ze die vast?
Ook zagen ze hoe het zelfvertrouwen van Reidinga per aflevering groeide en hoe dat leidde tot grote gebaren. Zegers neemt het dirigeren bloedserieus en legt heel zijn ziel in de muziek, een pluspunt, maar daar kan hij zichzelf volgens de jury ook in verliezen.
Maestro is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger