TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze voorlaatste aflevering van Maestro strijden nog drie BN’ers om de gouden baton. Tjitske Reidinga, Frédérique Spigt en Chris Zegers zijn de drie dirigenten die nog in de race zijn. Met de finale in zicht - die volgende week live wordt uitgezonden - zijn de juryleden weer streng en rechtvaardig.
Gedurende het seizoen merkten de juryleden op dat Spigt grote moeite had met het volhouden van het juiste tempo, maar dat ze halverwege de wedstrijd een doorbraak had. Houdt ze die vast?
Ook zagen ze hoe het zelfvertrouwen van Reidinga per aflevering groeide en hoe dat leidde tot grote gebaren. Zegers neemt het dirigeren bloedserieus en legt heel zijn ziel in de muziek, een pluspunt, maar daar kan hij zichzelf volgens de jury ook in verliezen.
Maestro is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen