TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Journalist Jaïr Ferwerda, zanger Marco Schuitmaker, acteur Martijn Lakemeijer en presentator Toine van Peperstraten: de afvallers in dit seizoen van Make Up Your Mind zijn niet de minsten. Vijf dragqueens zijn er al zeker van dat ze op 26 april in de finale staan. De laatste afvallers uit de afgelopen afleveringen krijgen nu een herkansing: de queen die deze ‘second chance show’ overleeft, voegt zich bij die finalisten.
Lees ook: Dit programma vervangt Make Up Your Mind op RTL 4
Dat betekent dat onder meer Loretta Hijger, Willemijn Windjes en Dolores Flores nog een keer hun kunsten mogen laten zien. Ook het eerste dragduo uit de geschiedenis van Make Up Your Mind krijgt een tweede kans. Schrijven Shirley Bassie & Adriana Grande geschiedenis door de vakjury ervan te overtuigen dat zij die finaleplek verdienen?
De second chance show van Make up Your Mind is op zaterdag 19 april 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man