TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen nog maar heel even genieten van Make Up Your Mind en dan zit het seizoen er alweer op, maar wat kunnen we daarna verwachten op de zaterdagavond bij RTL 4?
We zochten het voor je uit!
Nu kunnen we nog raden welke bekende gezichten zich hebben laten omtoveren tot prachtige dragqueens, maar dat is op 26 april voorbij want dan is het huidige seizoen van Make Up Your Mind afgelopen.
Gelukkig staat er op 10 mei nog wel een special gepland die volledig in het teken staat van het Eurovisie Songfestival. Daarin proberen vier mysterieuze queens douze points van de jury binnen te slepen.
Lees ook: deze BN'ers hebben al eens meegedaan aan Make Up Your Mind
De grote vraag is wat we na 26 april te zien krijgen op de zaterdagavond bij RTL 4. Dat is onder meer de gloednieuwe muzikale show Play That Song Again. Daarin moeten bekende Nederlandse artiesten een legendarisch nummer uit de jaren 80 zo goed mogelijk, maar wel op geheel eigen wijze nadoen. De presentatie is in handen van Chantal Janzen.
Play That Song Again is op 3 mei 2025 eenmalig om 20:00 uur te zien op RTL 4. Op 17 mei is het vervolgens de beurt aan een herhaling van Oh, Wat een Jaar. Op 24 mei neemt Stars on Stage het stokje over.
De Songfestival-special van Make Up Your Mind is op 10 mei 2025 om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026