TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Chantal Janzen is hard op weg een vaste waarde te worden in Make Up Your Mind. De RTL-diva schuift alweer voor de derde keer aan in de zaterdagavondshow. Samen met teamcaptain Fred van Leer probeert zij te achterhalen welke bekende Nederlanders schuilgaan achter de oogverblindende outfits. Een smetteloze staat van dienst heeft dit duo echter niet.
Vorig seizoen meenden Janzen en Van Leer in Sjarra Tella niemand minder dan Paul de Leeuw te herkennen. De dragqueen bleek uiteindelijk Op1-presentator Charles Groenhuijsen te zijn.
In dezelfde aflevering zagen zij collega Ruben Nicolai aan voor voormalig Blauw bloed -presentator Jeroen Snel. Hopelijk heeft Roxeanne Hazes meer geluk; de zangeres maakt haar debuut onder leiding van teamcaptain Nikkie de Jager.
Make Up Your Mind is vanaf zaterdag 23 maart wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg
08:45De TV van gisteren: Emotionele aflevering van Oogappels laat kijkers niet onberoerd
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Undercover in Nederland, A Million Ways to Die in the West
06:00Advent dag 11 | Win 3x 'Het date boekje' van Stan Molemaker
00:57Komende week in GTST: Herhaalde huilbuien en de poerende praatstok