TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Chantal Janzen is hard op weg een vaste waarde te worden in Make Up Your Mind. De RTL-diva schuift alweer voor de derde keer aan in de zaterdagavondshow. Samen met teamcaptain Fred van Leer probeert zij te achterhalen welke bekende Nederlanders schuilgaan achter de oogverblindende outfits. Een smetteloze staat van dienst heeft dit duo echter niet.
Vorig seizoen meenden Janzen en Van Leer in Sjarra Tella niemand minder dan Paul de Leeuw te herkennen. De dragqueen bleek uiteindelijk Op1-presentator Charles Groenhuijsen te zijn.
In dezelfde aflevering zagen zij collega Ruben Nicolai aan voor voormalig Blauw bloed -presentator Jeroen Snel. Hopelijk heeft Roxeanne Hazes meer geluk; de zangeres maakt haar debuut onder leiding van teamcaptain Nikkie de Jager.
Make Up Your Mind is vanaf zaterdag 23 maart wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Martine van Os: 'Kinderen schreeuwen zo hard tegenwoordig'
13:07'Dit wordt hét moment van Beste Zangers 2025'
12:11Floortje Dessing terug met 'Einde van de wereld': hier gaat de eerste reis naartoe
10:37Deze BN'ers zijn te zien in het nieuwe seizoen De Geknipte Gast
09:54Teun Föhn uit Urk! krijgt eigen realityserie op NPO 1