TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen is hard op weg een vaste waarde te worden in Make Up Your Mind. De RTL-diva schuift alweer voor de derde keer aan in de zaterdagavondshow. Samen met teamcaptain Fred van Leer probeert zij te achterhalen welke bekende Nederlanders schuilgaan achter de oogverblindende outfits. Een smetteloze staat van dienst heeft dit duo echter niet.
Vorig seizoen meenden Janzen en Van Leer in Sjarra Tella niemand minder dan Paul de Leeuw te herkennen. De dragqueen bleek uiteindelijk Op1-presentator Charles Groenhuijsen te zijn.
In dezelfde aflevering zagen zij collega Ruben Nicolai aan voor voormalig Blauw bloed -presentator Jeroen Snel. Hopelijk heeft Roxeanne Hazes meer geluk; de zangeres maakt haar debuut onder leiding van teamcaptain Nikkie de Jager.
Make Up Your Mind is vanaf zaterdag 23 maart wekelijks om 20:00 uur te zien op RTL4.
Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar