TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie wel eens naar een dragshow is geweest, weet het: plezier is een van de belangrijkste bestanddelen van deze kunstvorm. Dat is ook af te zien aan Make Up Your Mind.
“Ik beschouw dit programma niet als werk. Ik vind het een eer en een feestje dat ik terug mag komen, want het is voor mij altijd genieten”, vertelde visagist en YouTuber Nikkie de Jager - een van de vaste pannelleden - in het AD.
Nikkie is erg blij dat het programma het zo goed doet. “Make Up Your Mind helpt toch mee aan de acceptatie en zichtbaarheid van de lhbtiqa+-gemeenschap.”
Nieuw dit seizoen is dat de juryleden een optreden doen met een bekende (drag)ster. Nikkie vertelde dat ze zangeres Adele graag zou willen uitnodigen. “Maar dan moet ik wel haar make-up doen, dat is een must.”
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
De TV van gisteren: Wisselende reacties op geweldig goed bekeken oudejaarsconference
06:47Vanavond op TV: Ik vertrek XL, Miljoenenjacht, The Hangover
06:00Zo mis je geen moment van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
06:00Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen