TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie wel eens naar een dragshow is geweest, weet het: plezier is een van de belangrijkste bestanddelen van deze kunstvorm. Dat is ook af te zien aan Make Up Your Mind.
“Ik beschouw dit programma niet als werk. Ik vind het een eer en een feestje dat ik terug mag komen, want het is voor mij altijd genieten”, vertelde visagist en YouTuber Nikkie de Jager - een van de vaste pannelleden - in het AD.
Nikkie is erg blij dat het programma het zo goed doet. “Make Up Your Mind helpt toch mee aan de acceptatie en zichtbaarheid van de lhbtiqa+-gemeenschap.”
Nieuw dit seizoen is dat de juryleden een optreden doen met een bekende (drag)ster. Nikkie vertelde dat ze zangeres Adele graag zou willen uitnodigen. “Maar dan moet ik wel haar make-up doen, dat is een must.”
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s
07:54De TV van gisteren: Matige start voor realityserie De Bogaartjes