TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie wel eens naar een dragshow is geweest, weet het: plezier is een van de belangrijkste bestanddelen van deze kunstvorm. Dat is ook af te zien aan Make Up Your Mind.
“Ik beschouw dit programma niet als werk. Ik vind het een eer en een feestje dat ik terug mag komen, want het is voor mij altijd genieten”, vertelde visagist en YouTuber Nikkie de Jager - een van de vaste pannelleden - in het AD.
Nikkie is erg blij dat het programma het zo goed doet. “Make Up Your Mind helpt toch mee aan de acceptatie en zichtbaarheid van de lhbtiqa+-gemeenschap.”
Nieuw dit seizoen is dat de juryleden een optreden doen met een bekende (drag)ster. Nikkie vertelde dat ze zangeres Adele graag zou willen uitnodigen. “Maar dan moet ik wel haar make-up doen, dat is een must.”
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
