TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie wel eens naar een dragshow is geweest, weet het: plezier is een van de belangrijkste bestanddelen van deze kunstvorm. Dat is ook af te zien aan Make Up Your Mind.
“Ik beschouw dit programma niet als werk. Ik vind het een eer en een feestje dat ik terug mag komen, want het is voor mij altijd genieten”, vertelde visagist en YouTuber Nikkie de Jager - een van de vaste pannelleden - in het AD.
Nikkie is erg blij dat het programma het zo goed doet. “Make Up Your Mind helpt toch mee aan de acceptatie en zichtbaarheid van de lhbtiqa+-gemeenschap.”
Nieuw dit seizoen is dat de juryleden een optreden doen met een bekende (drag)ster. Nikkie vertelde dat ze zangeres Adele graag zou willen uitnodigen. “Maar dan moet ik wel haar make-up doen, dat is een must.”
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Terugkijken: Estavana Polman onthult in Vandaag Inside wat handbalsters écht verdienen: ‘Zo!’
10:00Kim-Lian van der Meij speelt aartsengel Gabriël in De Kerststal van Nederland: 'Bijzonder'
10:00Wie speelt wie in De Kerststal van Nederland?
09:38Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Only Joling
09:31Anne-Mar Zwart presenteert nieuw datingprogramma voor de EO