TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie wel eens naar een dragshow is geweest, weet het: plezier is een van de belangrijkste bestanddelen van deze kunstvorm. Dat is ook af te zien aan Make Up Your Mind.
“Ik beschouw dit programma niet als werk. Ik vind het een eer en een feestje dat ik terug mag komen, want het is voor mij altijd genieten”, vertelde visagist en YouTuber Nikkie de Jager - een van de vaste pannelleden - in het AD.
Nikkie is erg blij dat het programma het zo goed doet. “Make Up Your Mind helpt toch mee aan de acceptatie en zichtbaarheid van de lhbtiqa+-gemeenschap.”
Nieuw dit seizoen is dat de juryleden een optreden doen met een bekende (drag)ster. Nikkie vertelde dat ze zangeres Adele graag zou willen uitnodigen. “Maar dan moet ik wel haar make-up doen, dat is een must.”
Make Up Your Mind is elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij RTL 4.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer