TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de finale van Make Up Your Mind krijgen Nikkie de Jager en Fred van Leer hulp van twee ervaringsdeskundigen. Jamai Loman stond vorig seizoen in de finale, Soy Kroon was zelfs de winnaar. Als dragqueen Dee Dee Sky stal hij de show. “Ik ben er vol ingedoken”, zei Kroon in het programma nadat hij onthuld was. “Ik moest wel echt even een knop omzetten om dit te kunnen doen. Ik denk dat het heel erg stoer is om je zo kwetsbaar op te stellen. En daarom doe ik mee.”
In deze finale zijn sowieso de dragqueens Vera Tulip, Ria Sangria, Flash Gorgeous en Bonnie Éclaire te zien. Zij waren de winnaars van de vier afleveringen en plaatsten zich op die manier voor de eindstrijd. Zeker Flash Gorgeous maakte indruk met een volgens de vakjury nagenoeg perfect optreden.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland