TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van Penoza zal voor veel velen een groot gemis zijn, maar goed nieuws. De makers van Penoza, Regisseur Diederik van Rooijen en producent NL Film, komen met een nieuwe spannende crimeserie.
De opnames voor de nieuwe serie Anoniem gaan dit weekend al van start. De serie zal bestaan uit tien afleveringen. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
De serie gaat over het echtpaar Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer). Zij wonen met hun kinderen in Rotterdam. Saar werkt als Officier van Justitie aan een grote zaak en Jurre is leraar geschiedenis op een middelbare school. Ze blijken allebei een eigen geheime strijd te voeren, maar weten dit niet van elkaar.
Acteurs Jouman Fattal, Teun Luijkx, Roeland Fernhout, Marcel Hensema, Guido Pollemans en Peter Blok hebben ook een prominente rol in de serie weten te bemachtigen. Het scenario is daarnaast geschreven door regisseur Diederik van Rooijen.
Wanneer Anoniem precies te zien is, is niet nog bekend. Maar de verwachting is dat we komende winter het resultaat gaan zien op NPO3.
Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'