TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van Penoza zal voor veel velen een groot gemis zijn, maar goed nieuws. De makers van Penoza, Regisseur Diederik van Rooijen en producent NL Film, komen met een nieuwe spannende crimeserie.
De opnames voor de nieuwe serie Anoniem gaan dit weekend al van start. De serie zal bestaan uit tien afleveringen. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
De serie gaat over het echtpaar Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer). Zij wonen met hun kinderen in Rotterdam. Saar werkt als Officier van Justitie aan een grote zaak en Jurre is leraar geschiedenis op een middelbare school. Ze blijken allebei een eigen geheime strijd te voeren, maar weten dit niet van elkaar.
Acteurs Jouman Fattal, Teun Luijkx, Roeland Fernhout, Marcel Hensema, Guido Pollemans en Peter Blok hebben ook een prominente rol in de serie weten te bemachtigen. Het scenario is daarnaast geschreven door regisseur Diederik van Rooijen.
Wanneer Anoniem precies te zien is, is niet nog bekend. Maar de verwachting is dat we komende winter het resultaat gaan zien op NPO3.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij