TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van Penoza zal voor veel velen een groot gemis zijn, maar goed nieuws. De makers van Penoza, Regisseur Diederik van Rooijen en producent NL Film, komen met een nieuwe spannende crimeserie.
De opnames voor de nieuwe serie Anoniem gaan dit weekend al van start. De serie zal bestaan uit tien afleveringen. Dat heeft BNNVARA bekendgemaakt.
De serie gaat over het echtpaar Jurre (Jeroen Spitzenberger) en Saar (Anniek Pheifer). Zij wonen met hun kinderen in Rotterdam. Saar werkt als Officier van Justitie aan een grote zaak en Jurre is leraar geschiedenis op een middelbare school. Ze blijken allebei een eigen geheime strijd te voeren, maar weten dit niet van elkaar.
Acteurs Jouman Fattal, Teun Luijkx, Roeland Fernhout, Marcel Hensema, Guido Pollemans en Peter Blok hebben ook een prominente rol in de serie weten te bemachtigen. Het scenario is daarnaast geschreven door regisseur Diederik van Rooijen.
Wanneer Anoniem precies te zien is, is niet nog bekend. Maar de verwachting is dat we komende winter het resultaat gaan zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René