TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Boom, Jasper Demollin en Tobias Camman maken vanavond hun opwachting naast presentator Winston Gerschtanowitz in Marble mania.
De mannen gaan geen uitdaging uit de weg, dat bewijzen ze in hun online NPO-serie Fomo Show. De titel is een Engelse afkorting die staat voor ‘fear of missing out’, oftewel: de angst om iets te missen. Nu kunnen ze ook de SBS-knikkershow van hun lijstje strepen.
Naast Fomo show werken de drie ook samen in het gloednieuwe KRO-NCRV-programma De Platenzaak, waarin ze nieuwe muziek maken voor en met doorgewinterde artiesten als Lee Towers en Imca Marina. Boom en Demollin kennen elkaar al van het sketchprogramma Streetlab. Dat programma viel zo in de smaak bij de kijker dat het in 2015 in de race was voor de Gouden Televizier-Ring.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie