TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Daan Boom, Jasper Demollin en Tobias Camman maken vanavond hun opwachting naast presentator Winston Gerschtanowitz in Marble mania.
De mannen gaan geen uitdaging uit de weg, dat bewijzen ze in hun online NPO-serie Fomo Show. De titel is een Engelse afkorting die staat voor ‘fear of missing out’, oftewel: de angst om iets te missen. Nu kunnen ze ook de SBS-knikkershow van hun lijstje strepen.
Naast Fomo show werken de drie ook samen in het gloednieuwe KRO-NCRV-programma De Platenzaak, waarin ze nieuwe muziek maken voor en met doorgewinterde artiesten als Lee Towers en Imca Marina. Boom en Demollin kennen elkaar al van het sketchprogramma Streetlab. Dat programma viel zo in de smaak bij de kijker dat het in 2015 in de race was voor de Gouden Televizier-Ring.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'