TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het belooft een sportieve laatste aflevering te worden van Marble Mania. Presentator Winston Gerschtanowitz ontvangt topschaatsers (en tweelingbroers) Ronald en Michel Mulder en basketballer Chatilla van Grinsven. Samen wagen ze zich aan de knikkerbanen.
De atleten hebben al bewezen dat ze over onvermoede talenten beschikken. Michel Mulder verbaasde vorig seizoen de kijkers van Secret Duets met zijn rauwe rockstem. Van Grinsven was het afgelopen jaar veel op televisie te zien. Ze deed mee aan Expeditie Robinson, koorddansshow The Big Bounce en stapte in De Tijd van ons Leven met Rutger Castricum op de tijdritfiets. Daarnaast schoof ze geregeld aan als sportkenner bij Shownieuws, waar ze in een eigen rubriek SBS-collega Peter Gillis hielp in vorm te komen.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special