TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het zit namelijk zo: Kim rouwt nog altijd om haar vriend die een jaar geleden is overleden en is daardoor in een negatieve spiraal terechtgekomen.
Vanaf de start van hun Married at First Sight-avontuur vlogen de vonken er al af tussen Kim en Antoine, maar de vraag is of dat genoeg is om ook daadwerkelijk een relatie te laten slagen. De twee leren namelijk niet alleen elkaar beter kennen, maar ook zichzelf. En deze week zorgt dat bij Kim voor twijfels. Ze kan zichzelf niet helemaal geven omdat ze nog altijd met haar overleden vriend in haar achterhoofd zit.
Volgens Eveline zijn deze gevoelens helemaal niet raar. "Je zegt zelf dat je het achter je wil laten. Maar ik denk dat het juist heel terecht is dat je je die dag het heel taai hebt gehad. Ik denk echt dat het er mag zijn", legt ze uit. Ook Antoine is het daar mee eens. "Daardoor doe ik misschien een stapje terug, maar ik snap het helemaal. Die afstand is gekomen en die gaat niet terug."
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'